Ιταλία Καλοκαιρινες διακοπες 2 οικογενειων

PanosIsHere

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας, ειμαστε περιπου 7 ατομα, και θελουμε να παμε διακοπες. Δεν εχουμε βγει στο εξωτερικο, και λεγαμε να επιχειρήσουμε ενα ταξιδι Ιταλια με ενα πρακτορειο αλλα δεν ξερουμε λογω του οικονομικού. Εχετε να μου πειτε καποιους προορισμους με πακέτα απο γραφεια? Επίσης, η αλλη λυση ειναι να μεινουμε Ελλαδα, και θα ηθελα να μου πειτε κ εδω καποιους προορισμους (για να παμε μονοι μας, χωρις γραφειο), και κατα προτιμηση καπου στην Χαλκιδική μιας κ δεν μας τραβανε τα νησια πολυ φετος.

ps. Σορρυ για τυχον λαθη, αλλα ειμαι νεο μελος, κ τον εφτιαξα το λογαριασμο ειδικα για τωρα :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.478
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια χαρά,

Κατ'αρχήν καλό θα είναι να μας πεις τι budget έχετε, ώστε να μπορούμε να σου προτείνουμε κάτι.

Καλώς ήρθες. :welcome:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Γεια χαρά,

Κατ'αρχήν καλό θα είναι να μας πεις τι budget έχετε, ώστε να μπορούμε να σου προτείνουμε κάτι.

Καλώς ήρθες. :welcome:
Επισης ηλικιες και τι σας ενδιαφερει. Π.χ. θελετε να μενετε κοντα στην παραλια, σε κοσμοπολιτικο μερος, ησυχια ή φασαρια, απο διασκεδαση τι προτιματε κλπ; Γιατι η Χαλκιδικη εχει μερη για ολους, αρκει να ξες ποιο ειναι το καταλληλο για σενα...
Για την Ιταλια που λες εισαι σιγουρος πως η καλυτερη λυση ειναι να κλεισετε μεσω γραφειου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.461
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom