Καλοκαιρινές διακοπές με παιδιά

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.622
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
αν το θεμα ειναι το πλοιο , γιατι δε κοιτας τη Λευκαδα που ειναι μεν νησι
δε χρειαζεται πλοιο , ωστοσο/?
 

xristi

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Αν θες κοίτα και για βόρεια ευβοια.εχει πολυ καθαρες παραλίες και είναι αρκετα καλο μερος για διακοπες με παιδια..
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.790
όσοι φίλοι έχουν πάει σε αυτά τα ξενοδοχεία για οικογένειες με παιδιά έχουν φρικάρει...μήπως να το ξανασκεφτείς.
Είμαι ένας από αυτούς!!!Το έκανα την πρώτη χρονιά που η πρώτη μου κόρη ήταν μωρό και δε θα το ξαναέκανα ΠΟΤΕ!!!Πισίνες υπέρζεστες καταλαβαίνετε απο τι,απίστευτη φασαρία παντού,μπάλες,μπρατσάκια,κουβαδάκια κατέκλυζαν όλες τις ξαπλώστρες,τραπεζαρία παιδικός σταθμός όπου την ώρα που τρως σου'ρχονται διάφορα στο κεφάλι χώρια οι φωνές από τις μαμάδες στα άτακτα παιδάκια και τα κλάμματα!ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!!
Προτιμώ να πηγαίνω με τα παιδάκια μου σε εξοπλισμένα με κουζίνα δωμάτια,κοντά σε παραλία κι όσο για παιχνίδι παντού έχει παιδικές χαρές ασε που στην παραλία περνάνε καλύτερα.Τουλάχιστον έχω να ακούω μόνο τα δικά μου κι όχι ολόκληρο δημοτικό.
ψάξτε για κανένα ωραίο ενοικιαζόμενο,προτείνω Πάργα-Σύβοτα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Συμφωνω μαζι σου ...και γω ουτε απ εξω δεν περναω απο τετοια ξενοδοχεια.
Ενω μου αρεσει η προταση για Λευκαδα (και μεις εκει ειχαμε παει το παιδι πρωτο ταξιδι) ,θυμαμαι οτι οι παραλιες της ειναι αρκετα κρυες για ενα μωρακι.
Αν δεν σας ειναι μεγαλη η αποσταση σκεφτειτε και τη Χαλκιδικη ως επιλογη.
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
αν το θεμα ειναι το πλοιο , γιατι δε κοιτας τη Λευκαδα που ειναι μεν νησι
δε χρειαζεται πλοιο , ωστοσο/?
Φένια μου Λευκάδα έχουμε πάει. Θα το συνιστούσα κι εγώ αλλά από τη στιγμή που έχουμε πάει λέμε να πάμε σε ένα μέρος που δεν έχουμε επισκεφθεί. Η αλήθεια είναι ότι για την περιοχή της Πύλου ακούω πολλά και ωραία τώρα τελευταία.
 

annie

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
Καλησπέρα,
Πολύ ωραία είναι στο Άστρος Κυνουρίας πού πήγα φέτες με τις κόρες μου σε ένα συγκρότημα από μεζονέτες.
Είναι λιγότερο από δύο ώρες από την Αθήνα και έχει φοβερές παραλίες.
Έχουμε κλείσει να πάμε και Σαββατοκύριακο με τον σύζυγο γιατί δεν μπόρεσε να έρθει το καλοκαίρι λόγω δουλειάς.
Μείναμε με 55 ευρώ την ημέρα τον Αύγουστο γιατί πετύχαμε κάποια προσφορά που είχε.
Ρίξτε μια ματιά στο site Houdis Houses - Διακοπές στο Άστρος .! ;έχει πολλές πληροφορίες για το Άστρος Κυνουρίας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
900.086
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom