Καλοκαιρινές Διακοπές τον Σεπτέμβρη

barkour

Member
Μηνύματα
1.243
Likes
5.829
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Θα τολμήσω να επαναφέρω το θέμα καθώς ψάχνω για διακοπές 3-4 βράδια γύρω στις 20 Σεπτέμβρη. Που λέτε να έχει ακόμη κόσμο και καλές συνθήκες εκείνες τις μέρες;
Φετος , παντου ...
 

MotherofDragons

New Member
Μηνύματα
3
Likes
8
Μετά από λίγη έρευνα σκέφτηκα πως ίσως μια καλή επιλογή να είναι η Σύρος. Την έχετε επισκεφτεί; Τι εντυπώσεις έχετε;
 

kyriacosp

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Καλησπέρα σας! Ονομάζομαι
Κυριάκος και είμαι νέο μέλος. Θα είμαστε Αθήνα με την κοπέλα μου 27 Σεπτεμβρίου και σκεφτόμασταν να πάμε σε κάποιο νησί για 3-4 μέρες, που να διατηρεί ακόμα κάποιες οργανωμένες παραλίες-beach bar και να μην είναι πολύ κρύες οι θάλασσες. Σκεφτήκαμε για Αίγινα ή Σπετσες. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε πρόταση σας! Ευχαριστώ!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
9.864
Καλωσορισες! Οι Σπετσες ειναι παντα καλη ιδεα απλα δεν θα παθετε και σοκ απο τις παραλιες. Για καλυτερες παραλιες καλυτερα να κατευθυνθειτε προς Κυκλαδες.
 

kyriacosp

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Καλωσορισες! Οι Σπετσες ειναι παντα καλη ιδεα απλα δεν θα παθετε και σοκ απο τις παραλιες. Για καλυτερες παραλιες καλυτερα να κατευθυνθειτε προς Κυκλαδες.
Eυχαριστώ πολύ! Ξέρετε κάπου που να έχει πιό ζεστές θάλασσες για τέλη Σεπτεμβρίου;
 

vitalogy

Member
Μηνύματα
78
Likes
38
Στο πρώτο δεκαπενθημέρου του Σεπτεμβρίου θα βρείτε πολύ "καλύτερο" κόσμο όσον αφορά τους Έλληνες, αλλά και ξένοι υπάρχουν αρκετοί. Θεωρώ ότι είναι η εποχή που θα ευχαριστηθείς καλύτερα τα πάντα.
 

annoula

Member
Μηνύματα
367
Likes
867
Καλή επιλογή που ακούγεται. Δε θα είναι πιο κρύο Κυκλάδες όμως;
Aν εννοεις σε σχεση με Σαρωνικο, ναι μπορει να ειναι. Αλλα σκεψου οτι εχει καυσωνα 3 μηνες, ποσο κρυα να ναι η θαλασσα?
 

kyriacosp

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Πήγαμε Τήνο 7-9/9 και η κοπέλα μου παραπονίοταν ότι είναι κρύα η θάλασσα 😆 Οπότε σκέφτηκα προς Σαρωνικό. Για Αίγινα- Αγκίστρι τι λέτε;
 

pepakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
516
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Οι Σπέτσες όπως αναφέρθηκε και παραπάνω είναι η καλύτερη επιλογή (για εμένα) - αν και η πιο τσιμπημένη.
Με αρκετά ενδιαφέρουσες παραλίες στην δυτική πλευρά του νησιού - Άγιοι Ανάργυροι, Αγία Παρασκευή.
Και με το πλεονέκτημα ότι μπορείς να πας και οδικώς μέχρι το Πόρτο Χέλι (Κόστα) και να γλιτώσετε το ακτοπλοϊκό εισιτήριο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom