Ιταλία Ιταλια (Trebisacce, Padova και Lucca)

Daphne Nk

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
καλησπεραα:)
μια φιλη μου θελει να παει Ιταλια στις 13 ή 14 Ιουλιου για να δει το αγαπημενο της συγκροτημα κ επειδη δεν εχει υπολογιστη με γρηγορη συνδεση στο internet μου ζητησε να ψαξω αν μπορω να βρω αεροδρομια κλπ...το θεμα ειναι πως δεν ξερω απολυτως τιποτα για την Ιταλια xD

με λιγα λογια, ψαχνω να βρω το κοντινοτερο αεροδρομιο στο Trebisacce (οπου ειναι οι συγγενεις της στους οποιους θα μεινει) και με ποιον τροπο μπορει να παει Padova ή Lucca με τρενο ή οτιδηποτε αλλο...υπαρχει καποιος που μπορει να βοηθησει?? ευχαριστω εκ των προτερων!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.497
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το πιο κοντινό αεροδρόμιο στην Πάντοβα είναι το Marco Polo της Βενετίας αλλά ενδέχεται να είναι πολύ ακριβές οι πτήσεις για εκεί. (εκτός κι αν πάει με πλοίο )
Πιο εφικτό θα ήταν να πάει στο Μιλάνο. Από εκεί με τραίνο θα πάει σε όποιο μέρος θέλει.
Δρομολόγια τραίνων στο σάιτ της trenitalia.com
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.038
Η Trebisacce ειναι χαμηλα στην Καλαβρια και το πιο κοντινο αεροδρομιο ειναι το Λαμετζια Τερμε και λιγο πιο μακρια βεβαια της Ναπολης,του Μπαρι η του Μπριντεζι.Στο skyscanner μπορεις να κανεις αναζητηση δρομολογιων.
.Φθηνές πτήσεις από Αθήνα Διεθνές προς Λαμέτζια Τέρμε στη Skyscanner

Οσο για τα τρενα,μπαινεις στην σελιδα που ειπε η fenia.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.909
Likes
12.838
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Επίσης να λάβει υπόψη της ότι θα πρέπει να κάνει τουλάχιστον μια διανυκτέρευση στην Padova ή στην Lucca.

Αυτό το συγκρότημα δεν είχε έρθει και Ελλάδα? Έχασε τη συναυλία ή θέλει να τους ξαναδεί?
 

Daphne Nk

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ευχαριστω πολυ, θα της στειλω ο,τι μου ειπατε κ θα τα κοιταξω κ εγω :)


Αυτό το συγκρότημα δεν είχε έρθει και Ελλάδα? Έχασε τη συναυλία ή θέλει να τους ξαναδεί?
ειχαν ερθει πριν απο 1-2 χρονια αν δεν κανω λαθος αλλα δεν ειχε καταφερει να παει...δεν ξερω γιατι βιαζεται να παει Ιταλια κ δεν μπορει να περιμενει να δει αν θα ξαναρθουν, απλα μου ειπε οτι σκεφτεται να παει κ αν μπορω να κοιταξω για αεροπορικα εισητηρια..:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.479
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom