Ισπανία Ισπανία βήμα δεύτερο. Sevilla, Cordoba y Barcelona.

psilos3

Member
Μηνύματα
6.401
Likes
49.645
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
καλησπέρα!! να ρωτήσω .... μήπως θυμάστε το κόστος με το τρένο Σεβίλλη-Κόρδοβα? Επίσης αξίζει μόνο για μια μέρα η Κόρδοβα ή δεν θα προλάβουμε να δούμε τίποτα? Ευχαριστώ!! να κάνεις όμορφα ταξίδια!
Σ' ευχαριστώ πολύ κι εύχομαι με το καλό το ταξίδι σου. Το κόστος του τρένου ήταν στα 22 ευρώ μετ' επιστροφής, είχα φροντίσει όμως να τα κλείσω εγκαίρως, κανενα δίμηνο νωρίτερα απο τον επίσημο ιστότοπο της Renfe.
Όσο για το αν αξίζει η Κορδοβα για μια μέρα; Να σου πω, ευχαρίστως θα εμένα ενα βράδυ, αλλά δεν είχα τον απαιτούμενο χρόνο. Δε θεωρώ πως είδα όμως λίγα στο επταωρο που είχα διαθέσιμο, οπότε δε το μετάνιωσα.
 

MaryK.

Member
Μηνύματα
26
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη-Σεβίλλη-Κόρδοβα
Ταξίδι-Όνειρο
Koh Phangan Thailand
Σ' ευχαριστώ πολύ κι εύχομαι με το καλό το ταξίδι σου. Το κόστος του τρένου ήταν στα 22 ευρώ μετ' επιστροφής, είχα φροντίσει όμως να τα κλείσω εγκαίρως, κανενα δίμηνο νωρίτερα απο τον επίσημο ιστότοπο της Renfe.
Όσο για το αν αξίζει η Κορδοβα για μια μέρα; Να σου πω, ευχαρίστως θα εμένα ενα βράδυ, αλλά δεν είχα τον απαιτούμενο χρόνο. Δε θεωρώ πως είδα όμως λίγα στο επταωρο που είχα διαθέσιμο, οπότε δε το μετάνιωσα.
σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση !! Απλά τα βρίσκω 20-30 ευρω η μονή διαδρομή και μου φάνηκαν ακριβα!! κάτι κάνω λαθος !!χαχαχχα
 
Last edited:

stavrogin

Member
Μηνύματα
5
Likes
13
σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση !! Απλά τα βρίσκω 20-30 ευρω η μονή διαδρομή και μου φάνηκαν ακριβα!! κάτι κάνω λαθος !!χαχαχχα
Για εισιτήρια κοίτα και Iryo (iryo.eu). To pricing είναι δυναμικό, μπορεί να βρεις εισιτήριο με 10 μπορεί και με 60 ευρώ, εξαρτάται από πότε και για πότε το κλείνεις, είτε για ιρυο είτε για ρενφε.
 

MaryK.

Member
Μηνύματα
26
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη-Σεβίλλη-Κόρδοβα
Ταξίδι-Όνειρο
Koh Phangan Thailand
Για εισιτήρια κοίτα και Iryo (iryo.eu). To pricing είναι δυναμικό, μπορεί να βρεις εισιτήριο με 10 μπορεί και με 60 ευρώ, εξαρτάται από πότε και για πότε το κλείνεις, είτε για ιρυο είτε για ρενφε.
Ευχαριστώ πολύ! θα το κοιτάξω σιγά σιγά από τώρα γιατί πάμε αρχές Οκτώβρη, οπότε ευελπιστώ να βρούμε τα πιο οικονομικά!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.427
Μέλη
39.250
Νεότερο μέλος
sofiamts

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom