Γενικά Ζητω πληροφοριες για Κεα -κυθνο..

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
Ειμαι νεο μελος και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια .....δεν εχουμε αποφασισει ακομα που θα παμε με τον αντρα μου ..σκεφτομαστε για κεα η' κυθνο αλλα ειδαμε οτι δεν ειναι τοσο γραφικεσ και οργανομενες οσο η σεριφος ,η σιφνος ..
Οποτε θα ηθελα απο οποιον εχει παει στα παραπανω νησια να με βοηθησει .
Α) αν εχει οργανωμενες παραλιες στην κεα-κυθνο και διαμονη να μου προτινει
β) σεριφος - σιφνο διαμονη
διαμονη μεχρι 60 ευρω,,

σκεφτομαστε γυρω στις 1 με 15 αυγουστου να παμε ..

σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων ..
φιλια απο την ομορφη θεσσαλονικη;)
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
Ειμαι νεο μελος και θα ηθελα μια μικρη βοηθεια .....δεν εχουμε αποφασισει ακομα που θα παμε με τον αντρα μου ..σκεφτομαστε για κεα η' κυθνο αλλα ειδαμε οτι δεν ειναι τοσο γραφικεσ και οργανομενες οσο η σεριφοςσιφνος ..
Οποτε θα ηθελα απο οποιον εχει παει στα παραπανω νησια να με βοηθησει .
Α) αν εχει οργανωμενες παραλιες στην κεα-κυθνο και διαμονη να μου προτινει
β) σεριφος - σιφνο διαμονη
διαμονη μεχρι 60 ευρω,,

σκεφτομαστε γυρω στις 1 με 15 αυγουστου να παμε ..

σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων ..
φιλια απο την ομορφη θεσσαλονικη;)
Καλώς την:)
Και εγώ με την γυναίκα μου ''είμασταν'' για Κύθνο,αλλά στην πορεία, μας προέκυψε η Σέριφος και την προτιμήσαμε ;)
Έχουμε κλείσει στα HELIOS στα Λιβαδάκια (60 ?) μετά από αρκετό ψάξιμο , , , , , , .
Πρέπει όμως να το κοιτάξετε άμεσσα γιατί θα δυσκολευτείτε να βρείτε δωμάτιο για Αύγουστο.
'Οσο για την Σίφνο,πριν δύο χρόνια που πήγαμε,είχαμε μείνει στον Φάρο σε ενοικιαζόμενα δωμάτια. Δεν μείναμε όμως ευχαριστημένοι και δεν τα συστήνω.
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
Καλώς την:)
Και εγώ με την γυναίκα μου ''είμασταν'' για Κύθνο,αλλά στην πορεία, μας προέκυψε η Σέριφος και την προτιμήσαμε ;)
Έχουμε κλείσει στα HELIOS στα Λιβαδάκια (60 ?) μετά από αρκετό ψάξιμο , , , , , , .
Πρέπει όμως να το κοιτάξετε άμεσσα γιατί θα δυσκολευτείτε να βρείτε δωμάτιο για Αύγουστο.
'Οσο για την Σίφνο,πριν δύο χρόνια που πήγαμε,είχαμε μείνει στον Φάρο σε ενοικιαζόμενα δωμάτια. Δεν μείναμε όμως ευχαριστημένοι και δεν τα συστήνω.
!!!!απο πειραια κλεισατε ????ποσες ωρες ειναι το ταξιδι ???και αν θα εχετε αυτοκινητο ...ουφφφφφφφφφφφφ τα ειπα :clap:
σορρυ αν σε κουρασα ...
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
Ναι από Πειραιά.Το ταξίδι είναι περίπου 4,5 ώρες αλλά έχει και τα γρήγορα που το κάνουν 2 με 2,5 ώρες, αλλά είναι όπως καταλαβαίνεις ακριβότερα:(
Αυτοκίνητο δεν θα έχουμε.Θα βολευτούμε με τα τοπικά λεωφορεία και κάνα ταξί;)
Ουφφ απάντησα:lol:
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
εχει οργανωμενες παραλιες ?? γιατι οπωσ καταλαβαινεις ειμαι και λιγο καλομαθημενη ....:roll:
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
Πρωτή φόρα πηγαίνουμε Σέριφο,αλλά απ΄ότι έχω διαβάσει έχει κάποιες οργανωμένες και κάποιες ανοργάνωτες.........τώρα σε φώτισα ε?:lol:
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
Πάντως εκεί που κλείσαμε εμείς (Λιβαδάκια) και θα κάνουμε τα περισσότερα μπάνια μας είναι ψιλοργανωμένη νομιζω, σε ένα μέρος της τουλάχιστον.
Νομίζω η μοναδική πραγματικά οργανωμένη είναι ο Αυλόμωνας δίπλα στο λιμάνι.
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
Πρωτή φόρα πηγαίνουμε Σέριφο,αλλά απ΄ότι έχω διαβάσει έχει κάποιες οργανωμένες και κάποιες ανοργάνωτες.........τώρα σε φώτισα ε?:lol:
αχχαχχαχαχχα:p
λεμε να κατεβουμε με τρενο και να νοικιασουμε εκει μηχανακι ..για να μην εχουμε τα ακτοπλοικα και τα διοδια κ.τλ. βλεπεις εμεις εχουμε ολοκληρο ξεριζωμο ..για να παμε κυκλαδες ...
θα βρουμε εκει να νοικιασουμε ε???
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
Πάρε όσο πιο σύντομα τηλέφωνο για να κλείσεις, ειδάλως σας βλέπω πάλι για καμμιά Χαλκιδική......... και πολύ θα σας είναι:lol:
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
Πάρε όσο πιο σύντομα τηλέφωνο για να κλείσεις, ειδάλως σας βλέπω πάλι για καμμιά Χαλκιδική......... και πολύ θα σας είναι:lol:
ξερεις τι λεμε εμεις εδω πανω ..σαν την χαλκιδικη ..δεν εχει :lol:
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
ξερεις τι λεμε εμεις εδω πανω ..σαν την χαλκιδικη ..δεν εχει :lol:
Δεν έχει, γιατί δεν έχετε πάει και πουθενά αλλού.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Άντε ξεκολλάτε από κει και πηγαίνετε και πουθενά αλλού.
 

MAGGI10

Member
Μηνύματα
43
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες....
εχουμε παει βρε γι αυτο εχουμε μετρο συγκρισης ;)...εσυ εχεις ερθει χαλκιδικη ????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.004
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom