Επιβραβεύσεις booking.com

L33T

Member
Μηνύματα
66
Likes
101
Επόμενο Ταξίδι
μακάρι "Japan"
Ταξίδι-Όνειρο
σίγουρα "Japan"
Δεν τον πήρα εγώ, απλά έκανα λαικ στον φίλο μου που τον ανέβασε :)
Όποιος τον χρησιμοποιήσε ας μας το πει.

Πολλά θες, φαντάσου στα 3 λεπτά πάτησα να το βάλω , και είχε ήδη χρησιμοποιηθεί . Έχει 2 σελίδες αν δεις που προσπαθώ γιατί , είναι να κλείσω και μάλιστα σεβαστό ποσό , και παρόλα αυτά... "Πάντα δεν προλαβαίνω".
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.099
Likes
1.959
Πολλά θες, φαντάσου στα 3 λεπτά πάτησα να το βάλω , και είχε ήδη χρησιμοποιηθεί . Έχει 2 σελίδες αν δεις που προσπαθώ γιατί , είναι να κλείσω και μάλιστα σεβαστό ποσό , και παρόλα αυτά... "Πάντα δεν προλαβαίνω".
Με βαση αυτα που λενε εδω και 3 σελιδες αν ψαχνεις να κλεισεις με σεβαστο ποσο τοτε η μπουκινγκ θα επρεπε να σου χει στειλει 10% κωδικο...δοκιμασε μηπως κανεις λογαριασμο σ αλλο ονομα και ψαξεις ακριβο προορισμο κ ετσι σου ρθει 10% κουπονι
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.081
Likes
2.495
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Παιδιά το ξέρετε ότι στο φόρουμ είναι εγγεγραμμένα ένα σωρό άτομα που δε γράφουν ποτέ εδώ μέσα έτσι? Χώρια τους "επισκέπτες"... Οπότε μη τρώγεστε μεταξύ σας, υπάρχει πάντα ο παράγοντας "είδα φως και μπήκα (και τσέπωσα κωδικό)".

@maria91 εγώ πάντως που ψάχνω σε ακριβούς προορισμούς δε μου ήρθε κουπόνι, ίσως γιατί είχα ήδη χρησιμοποιήσει έναν πριν δυο μήνες?? Ποιος ξέρει

Πάντως από τότε έχουν να μου στείλουν
 

taniakar

Member
Μηνύματα
248
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Παιδιά το ξέρετε ότι στο φόρουμ είναι εγγεγραμμένα ένα σωρό άτομα που δε γράφουν ποτέ εδώ μέσα έτσι? Χώρια τους "επισκέπτες"... Οπότε μη τρώγεστε μεταξύ σας, υπάρχει πάντα ο παράγοντας "είδα φως και μπήκα (και τσέπωσα κωδικό)".

@maria91 εγώ πάντως που ψάχνω σε ακριβούς προορισμούς δε μου ήρθε κουπόνι, ίσως γιατί είχα ήδη χρησιμοποιήσει έναν πριν δυο μήνες?? Ποιος ξέρει

Πάντως από τότε έχουν να μου στείλουν
Δεν έχω λάβει κουπόνι ποτε. Και έχω πάνω από 30 διανυκτερευσεις τον χρόνο με booking, αφού σχεδόν τα πάντα από αυτήν τα κλείνω.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.481
Likes
5.455
Δεν έχω λάβει κουπόνι ποτε. Και έχω πάνω από 30 διανυκτερευσεις τον χρόνο με booking, αφού σχεδόν τα πάντα από αυτήν τα κλείνω.
Το πιθανότερο είναι να έχεις πάρει αναβαθμίσεις δωματίου η καλύτερες τιμές και να μην το έχει καταλάβει. Δίνει στοχευμενες πρόσφορες σχεδόν πάντα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.200
Likes
20.628
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δίνει στοχευμενες πρόσφορες σχεδόν πάντα.
Αν ισχύει αυτό, τότε η booking μου κρατάει μούτρα που έκανα κράτηση με τη Hotels :haha:
Παρόλα αυτά έχω ξανα κάνει κράτηση μαζί της γιατί είμαι υπεράνω :haha:
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.481
Likes
5.455
Αν ισχύει αυτό, τότε η booking μου κρατάει μούτρα που έκανα κράτηση με τη Hotels :haha:
Παρόλα αυτά έχω ξανα κάνει κράτηση μαζί της γιατί είμαι υπεράνω :haha:
Έμενα με προσέχει, παράπονο δεν έχω. Και τα πρωινά μου μου προσφέρει και αναβαθμίσεις μου κάνει συχνά πυκνά και επιστροφές. Δεν θέλει να την απατήσω. Άλλα κι εγώ πιστός.
Κάτι τσιλημπουρδήματα με την άλλη, ξέρεις την Airμπιμπη μου τα έχει συγχωρέσει.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.200
Likes
20.628
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Έμενα με προσέχει, παράπονο δεν έχω. Και τα πρωινά μου μου προσφέρει και αναβαθμίσεις μου κάνει συχνά πυκνά και επιστροφές. Δεν θέλει να την απατήσω. Άλλα κι εγώ πιστός.
Κάτι τσιλημπουρδήματα με την άλλη, ξέρεις την Airμπιμπη μου τα έχει συγχωρέσει.
Με τη Hotels την απάτησα πριν κανα 6μηνο και έχω να λάβω κάποιον κωδικό για πίστωση στο πορτοφόλι παραπάνω απο χρόνο! Εν τω μεταξύ έχω κάνει διάφορες κρατήσεις όλο αυτό το διάστημα, αλλά αυτή συνεχίζει και μου κρατάει μούτρα.... :)
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.481
Likes
5.455
Με τη Hotels την απάτησα πριν κανα 6μηνο και έχω να λάβω κάποιον κωδικό για πίστωση στο πορτοφόλι παραπάνω απο χρόνο! Εν τω μεταξύ έχω κάνει διάφορες κρατήσεις όλο αυτό το διάστημα, αλλά αυτή συνεχίζει και μου κρατάει μούτρα.... :)
Όχι όχι, αχάριστος δεν είμαι. Έκανα φωνήεν συμβίωσης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.522
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom