Διαγωνισμός: Τι σημαίνει για σας TravelStories?

vangeli3

Member
Μηνύματα
45
Likes
15
travelstories

Οι πληροφοριες που βρηκα στο travelstories, μου προσφεραν τις πιο ομορφες ημερες της ζωης μου στο Μεξικο...
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
travelstories ειναι οι ατελειωτες πληροφοριες που συνοδευονται στις απιστευτες ταξιδιωτικες ιστοριες , για ολα τα μερη του κοσμου!
 

soula.halkidiki

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
αγ.πετρούπολη,κούβα
Travelstories...ατελείωτα ταξίδια,ατελείωτες εμπειρίες,ατελείωτα συναισθήματα,ατελείωτα μαγευτικά μέρη,ατελείωτες συμβουλές,ατελείωτα όνειρα...συνεχίστε με τον ίδιο τρόπο
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Για μένα το travelstories είναι το facebook.. που δεν απέκτησα ποτέ!!

Το facebook το αντιπαθώ...:mad::mad: To travelstories το λαυτρεύω!!:clap::clap:

Είναι ο καφές μου το πρωί.. στο γραφείο..:lol::lol: και το ποτάκι μου το βράδυ στο σπίτι!!:cool::cool:
 

vlasis18

Member
Μηνύματα
27
Likes
84
Η προσπάθεια κάποιων 'ψυχοθεραπευτών' να μας πάρουν μακρυά από την αγρια καθημερινότητα...
:lol:
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Το travelstories ειναι για μένα ή καθημερινή μου επαφή με τα αγαπημένα μου ταξίδια μέσα απο τις ιστορίες όλων των μελών και η καλύτερη ενημέρωση μου για ότι συμβαίνει στον ταξιδιωτικό χώρο.
 

katia1981

Member
Μηνύματα
93
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Δουβλίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Νορβηγικά φιορδ
ταξίδια με το νου, άπειρες και χρηστικές πληροφορίες, απαραίτητο μαζί με τον πρωινο καφέ και όχι μόνο !!!
 

Margr

Member
Μηνύματα
10
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική
Το travelstories είναι η καλύτερη ταξιδιωτική ιστοσελίδα. Βρίσκεις πληροφορίες για τα πάντα και υπάρχουν πάντα άνθρωποι καλοσυνάτοι που προθυμοποιούνται να σε βοηθήσουν! Αναπόσπαστο κομμάτι της ιστοσελίδας είναι οι ταξιδιωτικές ιστορίες, με τις οποίες ταξιδεύουμε νοερά σε μέρη που δεν έχουμε ξαναπάει ή ξαναβιώνουμε δικά μας ταξίδια μέσα από αφηγήσεις άλλων!
Χρόνια πολλά travelstories!
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
χμμμ τι να πρωτογράψω.....

Travelstories = πολλές, άμεσες και εύστοχες συμβουλές πριν κάθε ταξίδι!

Travelstories = όμορφες συναντήσεις για καφεδάκι - φαγητό με τους Κρητικούς συμφορουμίτες και guests που έχουμε ανα διαστήματα!

Travelstories = κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας κάθε χρόνο από την χρυσοχέρα eva kas!

Travelstories = Paris!!!

:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.547
Μηνύματα
900.546
Μέλη
39.279
Νεότερο μέλος
SorayaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom