Γαμήλιο ταξίδι Πουκέτ-Σινγκαμπούρη τον Ιούνιο

angio

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερα σε ολους!
Ειμαι νεο μελος και θα ηθελα λιγο την οποια βοηθεια μπορειτε να μου δωσετε.
Τον Ιουνιο παντρευομαι και λεμε να παμε το ταξιδι μας στη Σινγκαπουρη και στο Πουκετ... ξερουμε οτι ο καιρος ισως να μην ειναι ευνοϊκος... εχετε καποιο καλο ξενοδοχειο να μας προτεινετε; Πραγματα που μπορουμε να δουμε και να κανουμε; Εχετε καποιο ταξιδιωτικο να μας προτεινετε; Ποσο περιπου σας κοστισε;
Πολλες οι ερωτησεις μου, αλλα ειμαστε και οι δυο τελειως ασχετοι απο τετοια μακρινα ταξιδια!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που θέλετε να πάτε στο Πουκετ? Εκτός από τον καιρό, είναι και το νησί που δε λέει..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αν μιλάμε για Ταυλάνδη, από άποψη καιρού αλλά και από καλύτερη επιλογή νησιών, κοίτα από την άλλη πλευρά της χερσονήσου τα νησιά του κόλπου (Σαμούι, Πανγκάν, Ταο).
Δική μου επιλογή θα ήταν το Πανγκάν, είχα πάει Ιούλιο του 2011 περίπου ίδια εποχή δλδ με σένα. Αν σε ενδιαφέρει ρίξε μια ματιά στην ιστορία που έχω γράψει εδώ
http://www.travelstories.gr/community/threads/go2-koh-phangan.32000/
 
  • Like
Reactions: peg

angio

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ενδιαφερόμαστε για χαλάρωση, ωραίες παραλίες, αλλα να δουμε και κατι αλλο... εσυ με τι ειχες παει σε αυτα τα νησια; ειχε πτηση απο σινγκαπουρη; γιατι εμεις θελουμε να παμε και 2-3 μερες εκει...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ενδιαφερόμαστε για χαλάρωση, ωραίες παραλίες, αλλα να δουμε και κατι αλλο... εσυ με τι ειχες παει σε αυτα τα νησια; ειχε πτηση απο σινγκαπουρη; γιατι εμεις θελουμε να παμε και 2-3 μερες εκει...
Εεε, πήγα τρεις φορές με τρεις διαφορετικούς τρόπους. Αεροπορικώς στο Σαμούι από Πουκετ την πρώτη φορά και την τελευταία με νοικιασμένο αυτοκίνητο από Κράμπι μέχρι το λιμάνι του Surat thani και μετά με φέρυ.
Σιγκαπούρη πήγα σε άλλο ταξίδι από νησί της Μαλαισίας.
Πρέπει να πετάει η Air Asia Σιγκαπούρη-Surat thani.

Χαλάρωση έχει σίγουρα, για τις θάλασσες διάβασε την ιστορία μου, έχω κάνει λεπτομερές παραλιο-τουρ :), καλά είναι, αλλά υπάρχουν και καλύτερες.
 

angio

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Εεε, πήγα τρεις φορές με τρεις διαφορετικούς τρόπους. Αεροπορικώς στο Σαμούι από Πουκετ την πρώτη φορά και την τελευταία με νοικιασμένο αυτοκίνητο από Κράμπι μέχρι το λιμάνι του Surat thani και μετά με φέρυ.
Σιγκαπούρη πήγα σε άλλο ταξίδι από νησί της Μαλαισίας.
Πρέπει να πετάει η Air Asia Σιγκαπούρη-Surat thani.

Χαλάρωση έχει σίγουρα, για τις θάλασσες διάβασε την ιστορία μου, έχω κάνει λεπτομερές παραλιο-τουρ :), καλά είναι, αλλά υπάρχουν και καλύτερες.
Σ'ευχαριστω παρα πολυ.... θα το ψαξουμε...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.066
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom