ΓΕΙΑ!!

glmaster

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΕΔΩ!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΡΕΝΟ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΕΛΛΗΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΑΘΗΝΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΤΣΙ ΧΥΜΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
κάνε search
απαγορεύοντι τα κεφαλαία
welcome
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Καλως ηρθες!

Ελπιζω να βρεις παρεα συντομα, αλλα για την ωρα να ξερεις οτι στο σαιτ γραφουμε μονο με μικρα γραμματα. Σε ευχαριστω. :)
 

LENARA771

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
london
Καλησπερα..θα πρεπει να εισαι ταξιδιαρα ψυχη!!!Και εμενα μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια!!Ελευθερωνομαι....
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Καλώς τον. Αφού δεν είσαι "κλασσικό ελληνάκι" βρε Κώστα, δεν το παλεύεις να πας μόνος σου? Τι ανάγκη έχεις την παρέα? Ούτε ο πρώτος θα είσαι, ούτε ο τελευταίος.... Για ψάξτο.. μπορεί και να σου αρέσει πιο πολύ.
 

glmaster

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
το θεμα ειναι οτι επειδη το εχω ψαξει το να κανεις ενα τετοιο ταξιδι μονος σου μαλιστα πρωτη φορα κρυβει πολλους κυνδηνους...για αυτο θα ηθελα να βρω καποια ατομα τα οποια χοθν τουσ ιδιουδ προορισμους με εμενα!!!:D!!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
για πες μας τους κινδύνους να καταλάβουμε και εμείς...
 

glmaster

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
δεν ξερεις που να πας αν χρειατεις κατι δεν θα υπαρχει καποιος γνωστος να σε βοηθησει μπορει να σε εξαπατησουν για κατι σε μια αγορα σου!!να σε κλεψουν!!δεν ειναι τοσο απλο εκτος και αν εσυ εχεις καποια καλυτερη δικαιολογια!!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μα τι να χρειαστείς; θες φαρμακείο υπάρχει, θες νοσοκομείο έχεις την ευρωπαϊκή κάρτα ασφάλισης (από το IKA βγαίνει) πας νοσοκομείο, σε κλέψανε πας στην αστυνομία, έχασες τα χαρτιά σου πας στην πρεσβεία ή στο προξενείο.
Αν είναι να σε εξαπατήσει κάποιος δε νομίζω ότι το δεύτερο ή το τρίτο πρόσωπο θα σε βοηθήσει ιδιαίτερα.
Απλή κοινή λογική χρειάζεται. Τίποτα περισσότερο.
 

glmaster

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ
μπορει να εχεις και δικιο εγω θα ηθελα ομως πρωτα να ψαξω για καποια πραγματα!!ευχαριστω παντως για την αποψη σου!!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Και γω καινούργιος είμαι. Ξεκινάω τον Δεκέμβρη με το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό. Έχω να πω μόνο ότι δεν έχει σαν τα ταξίδια, από την ευχάριστη ανυπομονησία πριν το ταξίδι, μέχρι να γίνει μια ανάμνηση, τα ταξίδια και οι εικόνες που έχεις πάρει από αυτά σε γεμίζουν.
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.570
Μηνύματα
901.602
Μέλη
39.307
Νεότερο μέλος
#ELISABETH

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom