Αργεντινή Βραζιλία Βραζιλία - Αργεντινή

annoula

Member
Μηνύματα
373
Likes
881
Καλημερα.Τον επομενο μηνα ταξιδευω για Αργεντινη και Βραζιλια 😄😄😄.Εριξα μια ματια στις τιμες φαγητου. Στην Αργεντινη μου φανηκαν πολυ φθηνες οι τιμες...και στη Βραζιλια λιγο πιο φθηνες απο Ελλαδα...ισχυει;;η μηπως ειδα λαθος 🤣🤣🤣Επισης ηθελα να ρωτησω αν εχει πεταξει κανεις με aeromexico αν ολα οκ;
Ετσι ειναι! Παρα πολυ νορμαλ τιμες και στις 2 χωρες σε φαγητα, ποτα και γενικα στα παντα. Μακαρι να ηταν πιο κοντα...
 

pavlito

Member
Μηνύματα
59
Likes
17
Φυσικά μπορείς,ακόμη και Ρεάις,αλλά δίνουν καλύτερη ισοτιμία σε δολλάρια.Εμείς δεν είχαμε χρεώσεις σε καμία συναλλαγή με Revolut.Κάποιες φορές,στα pos έπρεπε να δηλωθεί ως credit και όχι debit για να γίνει η συναλλαγή.Στη Βραζιλία θα εκπλαγείς με το πόσο πιο φθηνά θα περνάς την ημέρα σου,σε σχέση με Αργεντινή.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!👍👍👍👍
 

pavlito

Member
Μηνύματα
59
Likes
17
Αν γνωριζει καποιος...εκλεισα ενα εισιτηριο με την jetsmart airlines ( μπουενος αιρες-ελ καλαφατε) προσπαθω μεσω της διαχειρισης κρατησης να προσθεσω μια χειραποσκευη και μου βγαζει μηνυμα : η εχετε βαλει λαθος στοιχεια, η επικοινωνειστε με την τραπεζα,η δοκιμαστε αλλη καρτα...ξαναεγραψα τα στοιχεια..παλι τα ιδια..αλλαξα καρτα...παλι τα ιδια...πηρα και την τραπεζα κ μου παν δεν εχει κανενα θεμα η καρτα μου..εστειλα μηνυμα στην αεροπορικη και αναμενω...εχει κανεις καμια αλλη ιδεα;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.422
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom