Βοηθήστε ένα συνοδοιπόρο!!

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
80
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Φιλε να σου πω και εγω την αποψη μου.Πριν δυο χρονια ειχα κανει το Ελσινκι Μοσχα,Αγ Πετρουπολη.Αποψη μου μην αφησεις για κανενα πιθανο λογο εξω τη Μοσχα,πιστευω οτι ειναι κατι το τελειως διαφορετικο..Οσον αφορα την Αγ Πετρυπολη ειναι οντως ωραια αλλα με την κλασικη εννοια του ορου δηλαδη ειναι ομορφια που θα τη δεις και στην Ιταλια και στο Παρισι και αλλου..Αξιζει μια επισκεψη πντως εννοειται αυτο..Τωρα το Ελσινκι καλο ειναι αλλα δεν μπορω να εκφερω γνωμη γιατι εμενα εκει και το βρισκω βαρετο :).Θα σου προτεινα να πας στο Ταλλιν που ειναι τελειως αλλη φαση,εντελως μεσαιωνικο και πολυ πιο ωραιο..Οσον αφορα το κοστος,στο Ελσινκι τα πργματα ειναι πολυ ακριβα πχ γευμα χαμπουργκερ 10? αν και αμα ξερεις που να πας σε κατι Τουρκους δεν θα εχεις προβλημα..Στη Ρωσια αμα θες να τη βγαλεις φτηνα θα τη βγαλεις,εγω εκτος παγιων εξοδων ειχα χαλασει 100? σε μια βδομαδα.Συμπερασμα,Μοσχα οπωσδηποτε και μετα 2-3 μερες Αγ Πετρουπολη και μετα κανα δυο μερες Ταλλιν.Αν θες Ελσινκι σε μια δυο μερες τα εχεις δει και παλι ολα.Κατα τη γνωμη μου η Στολχολμη που αναφερες ξεφευγει και θα πρεπει να τη δεις μονη της!Αυτα,οτι θες ρωτα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.563
Μηνύματα
901.432
Μέλη
39.302
Νεότερο μέλος
Mariakouz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom