Βενεζουέλα...

samotherion

New Member
Μηνύματα
2
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ
Καλησπέρα σας.
Ονομάζομαι Νίκος και διαβάζω το φόρουμ αρκετό καιρό αλλά χωρίς να επιχειρήσω να γράψω κάτι. Τώρα μολις πρίν απο μια βδομάδα γύρισα απο την μαγευτική Βενεζουέλα. Αν και δεν υπάρχει πολύς χρόνος για να γράψω την ιστορία μου με την παραμικρή λεπτόμέρεια, υπόσχομαι οτι θα βάλω τα δυνατά μου να είμαι όσο πιο περιεκτικός και ουσιώδης γίνεται έτσι ώστε να σας δώσω μια γεύση της χώρας που είδα και έζησα για 2 βδομάδες.
Γενικά μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια αλλά δυστυχώς όταν έχεις χρόνο για αυτά δεν εχεις χρήμα ενώ όταν έχεις χρήμα,δεν εχεις χρόνο (λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων). Οσον αφορά την παρέα αν πρόκειται για τόσο μακρυνούς προορισμούς ίσως απλά να μην είναι τόσο "απαραίτητη" όσο κάποιοι απο μας νομίζαμε....
Η συνέχεια στα προσεχώς....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.997
Likes
20.095
Καλησπέρα σας.
Ονομάζομαι Νίκος και διαβάζω το φόρουμ αρκετό καιρό αλλά χωρίς να επιχειρήσω να γράψω κάτι. Τώρα μολις πρίν απο μια βδομάδα γύρισα απο την μαγευτική Βενεζουέλα. Αν και δεν υπάρχει πολύς χρόνος για να γράψω την ιστορία μου με την παραμικρή λεπτόμέρεια, υπόσχομαι οτι θα βάλω τα δυνατά μου να είμαι όσο πιο περιεκτικός και ουσιώδης γίνεται έτσι ώστε να σας δώσω μια γεύση της χώρας που είδα και έζησα για 2 βδομάδες.
Γενικά μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια αλλά δυστυχώς όταν έχεις χρόνο για αυτά δεν εχεις χρήμα ενώ όταν έχεις χρήμα,δεν εχεις χρόνο (λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων). Οσον αφορά την παρέα αν πρόκειται για τόσο μακρυνούς προορισμούς ίσως απλά να μην είναι τόσο "απαραίτητη" όσο κάποιοι απο μας νομίζαμε....
Η συνέχεια στα προσεχώς....
Επειδή η Βενεζουέλα είναι στα προσεχώς, δώσε και σώσε!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Περιμενουμε λεπτομερειες για τη Βενεζουελα. Καλως ορισες.
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Καλώς ήρθες Νίκο... Περιμένουμε την ιστορία σου από την Βενεζουέλα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.391
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom