Ανέκδοτα

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ενας νιόπαντρος νεαρός αποθήκευσε το κινητό της γυναίκας του με το όνομα :"Η ζωή μου".
Μετά από ένα χρόνο γάμου, το άλλαξε σε : "Σύζυγός μου"
Μετά από δύο χρόνια, έδωσε στον αριθμό της το όνομα :"Χίτλερ"
Ενώ, μετά από 10 χρόνια γάμου, έγραψε απλά : "Λάθος νούμερο"
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μαντμαζέλ,
κοινοβουλευτισιόν χοντροκλεψιόν γκαραντί, απατεών αλέ ρετούρ και μίζα ντούμπλε φας. Γκραν σουξέ, κι από μανζέ γκουρμέ… εξοπλισμέ, μπομπέ, ζιμενσέ, χρηματιστίκ, βατοπεδουάρ, ολυμπιάντ, ασφαλιστίκ κασέ και ζενερέλ φαταούλ αχορταγιέζ!. Εμείς, ψηφοφορέλ γκραν μαλακιστίκ ξεφτίλ! Τώρα, μέσα στο μαιζόν εγκλειστίκ, τρε μπατίρ, καταστασιόν απελπιστίκ, πολύ κοντά σε πεζοδρομουάρ βιζιτέ.
Σακ βουαγιάζ!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.528
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μαντμαζέλ,
κοινοβουλευτισιόν χοντροκλεψιόν γκαραντί, απατεών αλέ ρετούρ και μίζα ντούμπλε φας. Γκραν σουξέ, κι από μανζέ γκουρμέ… εξοπλισμέ, μπομπέ, ζιμενσέ, χρηματιστίκ, βατοπεδουάρ, ολυμπιάντ, ασφαλιστίκ κασέ και ζενερέλ φαταούλ αχορταγιέζ!. Εμείς, ψηφοφορέλ γκραν μαλακιστίκ ξεφτίλ! Τώρα, μέσα στο μαιζόν εγκλειστίκ, τρε μπατίρ, καταστασιόν απελπιστίκ, πολύ κοντά σε πεζοδρομουάρ βιζιτέ.
Σακ βουαγιάζ!!!
:haha::haha::haha::haha: μόνος σου το σκέφτηκες;;; :shock:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Ρε μπαγάσα αν τόγραψες μόνο σου μπράβο έγραψες, αλλά χρειάζεται λίγη διόρθωση απο κάποιον που ξέρει λιγα Γαλλικά...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.437
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αυτό το κείμενο κυκλοφορεί στο νετ, εδώ κι κάτι μέρες ;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.188
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ενας νιόπαντρος νεαρός αποθήκευσε το κινητό της γυναίκας του με το όνομα :"Η ζωή μου".
Μετά από ένα χρόνο γάμου, το άλλαξε σε : "Σύζυγός μου"
Μετά από δύο χρόνια, έδωσε στον αριθμό της το όνομα :"Χίτλερ"
Ενώ, μετά από 10 χρόνια γάμου, έγραψε απλά : "Λάθος νούμερο"
:clap::clap::clap::clap::clap:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.875
Likes
16.381
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Χτυπάει το τηλέφωνο σε ένα sex-shop. Ο υπάλληλος το σηκώνει και ακούει μια γυναικεία αισθησιακή φωνή...
- .....Αχχχχ εσείς πουλάτε κάτι... ωωωωω....κάτι δονητές μαύρους εικοσάποντους;
- Μάλιστα, κυρία μου έχουμε αρκετούς...
- ....Με turbo δόνηση και ....μμμμμ... αχαχ... περιστρεφόμενη κεφαλή;
- Μάλιστα...
... - ....μμμμμ..... με extra παλινδρομική κίνηση και.... ωωωω ναι!! ναι!!! ..... αληθινό δέρμα;
- Ναι, κυρία μου εμείς τους φέρνουμε...
- Πως κλείνουν;...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Σε ένα καφενείο οι θαμώνες σε κάποια στιγμή άρχισαν να μιλάνε για ποδοσφαιρικά αλλά μετά απο λίγο η συζήτηση ανάβει (ΠΑΟ ο ένας -Ολυμπιακός ο άλλος- ΑΕΚ- ΠΑΟΚ κλ) και άρχισαν να πλακώνονται με βαρύτατες εκφράσεις και να βρίζονται ανηλεώς και λίγο πριν έλθει η σύρραξη βάζει τις φωνές ο καφετζής ''εεεεεεεε σταματήστε επιτέλους με τα ποδοσφαιρικά αλλιώς το κλείνω το μαγαζί''
Πράγματι σταματήσανε αλλά μετά απο λίγο άρχισαν τα πολιτικά αλλά και κει τα ίδια Πασοκ ο ένας ΝΔ ο άλλος ΚΚΕ κλπ με αποτέλεσμα να αρχίσουνε πάλι να πλακώνονται με βρισιες και λίγο πριν τη σύρραξη βάζει τις φωνές πάλι ο καφετζής ''εεεεεεεε σταματήστε επιτέλους με τα πολιτικά αλλιώς το κλείνω το μαγαζί''
Πράγματι σταματήσανε ...Μετά από λίγο πετάγεται ένας θαμώνας απευθυνόμενος στον καφετζή και του λέει ''συγνώμη τα σεξουαλικά επιτρέπονται;'' ''φυσικά'' του αποκρίνεται ο καφετζής'' '' ε αιιι γ@@@σου'' του λέει ο θαμώνας......


Οποιαδήποτε ομοιότης είναι εντελώς τυχαία .............
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.973
Likes
15.528
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ανεκδοτο !!

Ο taver μου φέρθηκε με ευγένεια :haha::haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.691
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom