Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

GTS

Member
Μηνύματα
7.001
Likes
20.136
Θεϊκό το Californication και σε αυτό τον κύκλο....και το The Office τα σπάει, παλαβό χιούμορ, καμία σχέση με αμερικάνικη sitcom και χαρακτήρες που τα σπάνε.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Εμείς το κόψαμε στο τρίτο επεισόδιο. Και πολύ του ήταν. :D
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Εμένα για την ώρα μου αρέσει (και πιστεύω οτι μετά το 3 ίσως γίνεται και πιο ωραίο)
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Παίζει τίποτα καλό αυτή τη σεζόν σε περιπέτεια? Μόλις τελείωσα το Homeland! Δεν παίζονται αυτοί οι Αμερικάνοι στις σειρές τους...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.484
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Homeland απίστευτο πράγματι. Εγώ βλέπω και Person of Interest εκτός από Fringe φυσικά.

Αλλά από σήμερα τέρμα τα δίφραγκα, ξεκίνησα να μπαίνω σε mood Game of Thrones, που ξεκινάει την πρωταπριλιά... και σίγουρα θα μας συνεπάρει όπως και ο 1ος κύκλος...
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Homeland απίστευτο πράγματι. Εγώ βλέπω και Person of Interest εκτός από Fringe φυσικά.

Αλλά από σήμερα τέρμα τα δίφραγκα, ξεκίνησα να μπαίνω σε mood Game of Thrones, που ξεκινάει την πρωταπριλιά... και σίγουρα θα μας συνεπάρει όπως και ο 1ος κύκλος...

Ας δώσω κ γω τότε μια ευκαιρία στο Games of Thrones, παρόλο που τα έργα εποχής δεν με πολυτραβάνε!
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Αλλά από σήμερα τέρμα τα δίφραγκα, ξεκίνησα να μπαίνω σε mood Game of Thrones, που ξεκινάει την πρωταπριλιά... και σίγουρα θα μας συνεπάρει όπως και ο 1ος κύκλος...
Πως και πως περιμένω να αρχίσει. Έβαλα να τα ξαναδώ για να μπώ στο κλίμα...
 

greekwolf

Member
Μηνύματα
147
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip America
Πλούσιο σε νέα πρόσωπα το πρώτο επεισόδιο του Game of thrones! Θα έχουμε πολλές μάχες και γρήγορα μάλιστα... :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.519
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom