Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

pan82

Member
Μηνύματα
640
Likes
794
Εγώ είχα light ναύλο και δεν γινόταν να βάλω μέσα στο μπουφάν κάτι, ήταν ήδη φουλ :rolleyes-80:
Εντάξει ήταν ρίσκο τότε το light ειδικά αν μιλάμε για κοντά 60€ το επιπλέον κιλό τότε είναι μονόδρομος το κανονικο.
Εγώ πάντως έχω προσεξει ότι η χειραποσκευη μου μόνο με τα βασικά μέσα είναι οριακά στα 8 κιλά και σχεδόν πάντα φεύγω με 8,5-9 κιλα πλοπότε δε παίζει ειδικά σε επιστροφή να μην ειναι 9+ για αυτό πάντα έχω μαζί μου τη ζυγαριά για να μεταφέρω στη τσάντα αν τα δω σκούρα
 

porcelain

Member
Μηνύματα
29
Likes
6
Αγαπημένοι ταξιδιώτες θέλω βοήθεια! Εχω εισιτήριο από Κρακοβία για Αθήνα την Δευτέρα 5/5, δεν το θέλω τελικά. Μπαίνω να κάνω αλλαγή και μου δίνει μόνο στην ημερομηνία. Μπορώ να αλλάξω κάπως προορισμό;

Το αντίστοιχο Αθήνα - Βαρσοβία με Ryanair με αφήνει να αλλάξω για οπουδήποτε, οποτεδήποτε μόνο με 45€ + τον έξτρα ναυλο.αν υπάρχει...τι παίζει με ετζιαν;
 

pan82

Member
Μηνύματα
640
Likes
794
Αγαπημένοι ταξιδιώτες θέλω βοήθεια! Εχω εισιτήριο από Κρακοβία για Αθήνα την Δευτέρα 5/5, δεν το θέλω τελικά. Μπαίνω να κάνω αλλαγή και μου δίνει μόνο στην ημερομηνία. Μπορώ να αλλάξω κάπως προορισμό;

Το αντίστοιχο Αθήνα - Βαρσοβία με Ryanair με αφήνει να αλλάξω για οπουδήποτε, οποτεδήποτε μόνο με 45€ + τον έξτρα ναυλο.αν υπάρχει...τι παίζει με ετζιαν;
Αν πρόκειται για εισιτήριο flex η comfort flex με ένα τηλέφωνο στο τηλεφωνικό κέντρο μπορείς να αλλάξεις προορισμό με χρέωση 23€ συν τη διαφορά ναύλου φυσικά. Αν το μεταφέρεις στον ίδιο προορισμό online απλά δε πληρώνεις ούτε το 23€ μόνο τη διαφορά ναυλου
 

porcelain

Member
Μηνύματα
29
Likes
6
Είναι flex οπότε με τηλέφωνο αλλάζω και προορισμό και ημερομηνία σωστά; Τέλεια ευχαριστώ !!
 

taniakar

Member
Μηνύματα
258
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Οι άνθρωποι είναι ανεκδιηγητοι. Χθες έκλεισα για Μάρτιο Αμμαν και σήμερα η διαδρομή Αθήνα-Αμμαν δεν εμφανίζεται στα ταξίδια μου. Με αναζήτηση που έκανα με αριθμό κράτησης μου βγάζει ότι η πτήση ακυρώθηκε. Η πτήση επιστροφής Αμμαν-Αθηνα εμφανίζεται κανονικά εν τω μεταξύ. Αλλά αν πας να αναζητήσεις σήμερα εισιτήρια για Αμμαν για Μάρτιο βγάζει μήνυμα ότι δε βρέθηκαν πτήσεις. Στη Skyscanner αν πας να αναζητήσεις πτήσεις για Μάρτιο τις βγάζει κανονικά. Αντε πείτε τώρα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.876
Μέλη
38.960
Νεότερο μέλος
lamprakias

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom