Αεροδρόμιο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ "΄Ωρες ύπνου"

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Χτές, ξημέρωμα Παρασκευης, ώρα 02.50 έφτανε στη Θεσσαλονικη - από Στοκχόλμη- ο γιος μου.
Στη διαρκεια του στοπ οβερ ( Πράγα) με ενημέρωσε οτι υπηρχε καθυστέρηση στην πτηση για Θεσ/νίκη.
Από την 01.00 - ως τις 03.00 προσπάθησα επανειλημμένα ( και σε πολλους αριθμους) να επικοινωνησω για να μάθω την νεα ωρα άφιξης.
ΑΔΥΝΑΤΟΝ - δεν απαντουσε κανείς.

Δικαιουνται μια καταγγελία εκτος απ το δημόσιο σιχτίρισμά μας
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Οι ανθρωποι κοιμουνται τετοιες ωρες! Εχεις και εσυ κατι παραλογες απαιτησεις... Ακου να σηκωσουν τηλεφωνα μεσα στη μαυρη νυχτα... :)
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Την επομενη φορα για πιο αμεσα αποτελεσματα: Thessaloniki Airport | SKG Airport | Greece

και πηγαινε εκει που λεει departures και arrivals και σου βγαινει ενας πινακας με τις ωρες αναχωρησεων και αφιξεων.

Αυτο που δε καταλαβαινω ειναι οτι η σελιδα παρουσιαζεται μονο στα αγγλικα!
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
96
Την επομενη φορα για πιο αμεσα αποτελεσματα: Thessaloniki Airport | SKG Airport | Greece

και πηγαινε εκει που λεει departures και arrivals και σου βγαινει ενας πινακας με τις ωρες αναχωρησεων και αφιξεων.

Αυτο που δε καταλαβαινω ειναι οτι η σελιδα παρουσιαζεται μονο στα αγγλικα!
Έχει ακόμα μία σελίδα το International:)haha:) airport μας http://www.hcaa-eleng.gr/greek/airports/thesal/thes_gr.html
που έχει να ενημερωθεί από το 2007!!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.618
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ευχαριστώ, αλλά και καμμια διανυκτερεύουσα τηλεφωνήτρια γι αυτους που δεν εχουν ΙΝΤΕΡΝΕΤ δεν θα πειραζε
Ασε που θα μειωνε και την ανεργία.
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Αχ βρε Christian, πολυ απαιτητικος εισαι και εσυ! Απλα αποφευγει τη συγχρονη ενημερωση για να μην κολλησει καμια γριππη... :))
 

sotisdiv

Member
Μηνύματα
56
Likes
12
Κι ύστερα περιμένουμε να φτιάξουν και επίσημο site.
Εδώ τα τηλέφωνα δεν σηκώνουν. Δεν ξέρω αλλά το αεροδρόμιο αυτό συνεχώς μου σπάει τα νεύρα. Απο το πανάκριβο parking του μέχρι και το σκοτεινότατο terminal του.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ λέω να αρχίσουμε να τους τηλεφωνούμε αδιακρίτως...έτσι για να μαθαίνουμε αν τελικά προσγειώθηκαν οι προγραμματισμένες πτήσεις! :clap:
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
ρε παιδιά μην είστε τοσο άδικοι. μπορεί οι γραμμές να μπερδεύτηκαν, να μπλόκαραν, να κόπηκαν, να ... δεν ξέρω εγώ τί. δυστυχώς είναι σύνηθες το φαινόμενο δημόσιες υπηρεσίες να μην απαντούν στα τηλέφωνα. εγώ εν προκειμένω τέσσερις μήνες προσπαθώ να επικοινωνήσω με τον ασφαλιστικό μου φορέα και δεν σηκώνει κανείς το τηλέφωνο. είναι τυχεροί που δεν ζω στην αθήνα, γιατί σίγουρα κάποια μέρα εκνευρισμένος θα τους επισκεπτόμουν και θα έβγαινα εκτός ορίων. ας πληροφορηθούν λοιπόν οι κύριοι στο αεροδρόμιο ότι είναι δημόσιοι λειτουργοί και υποχρεωμένοι να εξυπηρετούν τους πολίτες. τους αναγνωρίζω ότι αυτη την περίοδο με αυξημένη κίνηση κυριολεκτικά πνίγονται.όμως αυτό δεν δικαιολογεί να μην απαντούν στις τηλεφωνικές κλήσεις. αν δεν μπορούν να ανταποκριθούν ας το κλείσουν το ρημάδι. Μόνο στις απεργίες ξέρουν να ζητούν συμπαράσταση από την κοινωνία! άντε πρωϊνιάτικα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.484
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δε βγάζω άκρη από αυτά που γράφεις. Τελικά είμαστε άδικοι που κράζουμε, ή είναι υποχρεωμένοι να σηκώνουν τα ρημαδοτηλέφωνα ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.533
Μηνύματα
899.516
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom