New kid in the block

Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Africa
Πρώτη φορά συμμετέχω σε forum και νομίζω οτι διάλεξα το κατάλληλο. Μου μίλησε για σας η Γεωργία ή La Chica μάλλον για σας. Έχω κανει ήδη upload μερικές φωτογραφίες από ενα ταξίδι που είχα κάνει στην Ινδία πριν 4 χρόνια. Έκανα backpacking για 4 μήνες και πρόλαβα να δω λίγα μέρη από τον βορά. Έχω πολύ υλικό και από Laos, Cambodia και φυσικά Thailand.. Είχα πει οτι φεύγω για ένα τρίμηνο και τελικά μου πήρε 8 μήνες για να αποφασίσω να γυρίσω πίσω. Είμαι έτοιμος να ξαναφύγω αλλά ανχώνομαι μήπως και δεν ξαναγυρίσω ποτέ αυτή την φορά.. ίδωμεν. Α και κάτι άλλο, γιατί απαγορεύεται να γράφουμε greeklish? Είναι τόσο πιο εύκολο και γρήγορο! Για να γράψω αυτή την παράγραφο μου πήρε τον 4πλάσιο χρόνο απ΄το φυσιολογικό μου, άσε που είμαι και τελείως ανορθόγραφος και πρέπει να τσεκάρω την ορθογραφία σε ένα άλλο website που βρήκα και κάνει αυτή την δουλειά. Αnyway, καλώς σας βρήκα!
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γεια σου φιλε καλως ηρθες,στην ομορφη παρεα των ταξιδιων.:clap:

Οσο για τα greeklish αν το γραφω και καλα, νε μεν το γραφεις 4φορες πιο γρηγορα αλλα και εμεις το διαβαζουμε 4 φορες πιο αργα απο τα καθαρα ελληνικα,οσο για την ορθογραφια μην σε νοιαζει τιποτα,φετος δεν θα γραψουμε διαγωνισμα.:haha:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλώς ήρθες Θανάση στην ταξιδιάρικη παρέα εδώ
με την ελπιδα να τα λέμε πιο συχνά από το βήμα αυτό.

Καλή διαμονή στο φόρουμ με καλά και πολλά ποστ να συντάξεις
και με τις περιγραφές σου για ταξίδια να μας ...φυτιλιάσεις!!!

Αναμένουμε με περιέργεια και προσμονούμε,
φωτογραφικά σου ντοκουμεντα να ειδουμε!!!
:clap::cool:;)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες Θανάση. :welcome: Είμαι σίγουρος ότι η παρέα εδώ θα δικαιώσει την επιλογή φόρουμ που έκανες :)

Όσο για τα Greeklish, αυτό είναι ένα ΕΛΛΗΝΙΚΟ φόρουμ, και θέλουμε να βλέπουμε γραμμένα ελληνικά και όχι "κάτι άλλο". Τα greeklish είναι ένας τρόπος γραφής που πολύ κακώς για μένα έχει υιοθετηθεί από πολύ κόσμο, και προσωπικά δυσκολεύομαι πάρα πολύ να διαβάσω, καθώς το βρίσκω απίστευτα κουραστικό. Σε κάθε περίπτωση, είναι κάτι που αποτελεί πάγια τακτική του TravelStories.gr και δεν πρόκειται να διαφοροποιηθεί στο μέλλον. :)

Ελπίζω να μοιραστείς μαζί μας τις εμπειρίες και τις προσωπικές σου ιστορίες από τα ταξίδια σου. :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:Θαναση:)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλως όρισες Θανάση.
Κι εγώ δεν τα "πάω" τα greeklish αλλά σε σενα θα γίνεται εξαίρεση όταν θα ποστάρεις απο την Ινδοκίνα
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
καλως ηρθες θαναση (ενας ακομα) πρεπει να ειναι το πιο συνηθισμενο ονομα

περιμενουμε τις εμπειριες σου απο το 8μηνο ταξιδι (εντυπωσιακο χρονικο διαστημα) και περισσοτερες φωτογραφιες εννοειται :)

μη σε νοιαζει για την ορθογραφια. προς το παρον ο μπαμπινιωτης δεν ειναι μελος του φορουμ :lol:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:

4 μηνεs backpacking??? Απλα υποκλινομαι φιλε μου!
Καμια ιστοριουλα απο ινδοκινα θα εχουμε?
 

La Chica

Member
Μηνύματα
113
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Under Construction...
Ταξίδι-Όνειρο
AroundTheWorldIn80Days
:love2::bounce::welcome:

Καλως ήρθες καλέ μου φιλεεεεε!!!
Βρε θηρίο έχεις κάνει τόσα ταξίδια???? :shock:

θα περιμενουμε όλοι ιστοριούλες αν και μέχρι να γράψεις εσύ ελληνικά
θα μαρτυρήσουμε!:bleh::haha:

Besitos!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.513
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom