Eurovision

thanos75

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
3.494
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Ήταν πανέτοιμοι για οοουυυυυ τη στιγμή της ψηφοφορίας μας, αλλά εμείς δώσαμε 4 στην Κύπρο και οι καημένοι στην αρένα δεν είχαν ποιόν να γιουχάρουν!
Θα μπορούσαμε να της δώσουμε 8 η 10 αντί για 12. Και πιο κύριοι θα ήμασταν και η Κύπρος θα ήταν στα 10αδα (που δεν μπήκε εξαιτίας του 4 μας)
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
3.494
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Η Φινλανδια κερδισε στην ψηφο του κοινου με μεγαλη διαφορα αλλα επειδη η Σουηδια πηρε τους περισσοτερους βαθμους απο τις επιτροπες, συνδυαστικα περασε στην πρωτη θεση.

Ποτε μου δεν χωνεψα την αποφαση να βγαινει ο νικητης με αυτο τον τροπο. Προτιμουσα τις εποχες πριν το 2009 που υπηρχε μονο η ψηφος του κοινου.
Η Φινλανδία είναι ο ηθικός νικητής του φετινού διαγωνισμού. Η στιγμή που ανακοινωνονταν η Loreen νικήτρια και το στάδιο παραληρουσε φωνάζοντας Kaarija θα μείνει στην ιστορία. Ταπεινή μου γνώμη και συμφωνώ μαζί σου θα ήταν καλύτερο να υπήρχε μόνο televoting στον τελικό, και οι επιτροπές να ήταν στους ημιτελικούς (δηλαδή το αντίθετο από αυτό που ισχύει τώρα)
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.539
Likes
5.583
Εμένα το Ελληνικό τραγούδι μου άρεσε πάρα πολύ, στον κατά τα άλλα αδιάφορο διαγωνισμό.
Η δε κυρία Γουάντινγκχεμ έσκισε, όπως άλλωστε σκίζει με την εξαιρετική ερμηνεία της στο Τεντ Λασσο.
Να το δείτε. Είναι στην τρίτη και ίσως τελευταία σεζόν πλέον, προς το τέλος.
Το ποδόσφαιρο είναι απλά το πρόσχημα για εντυπωσιακές (λίγο επιφανειακές, τόσο όσο) περιπέτειες.
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.386
Likes
3.494
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Εμένα το Ελληνικό τραγούδι μου άρεσε πάρα πολύ, στον κατά τα άλλα αδιάφορο διαγωνισμό.
Η δε κυρία Γουάντινγκχεμ έσκισε, όπως άλλωστε σκίζει με την εξαιρετική ερμηνεία της στο Τεντ Λασσο.
Να το δείτε. Είναι στην τρίτη και ίσως τελευταία σεζόν πλέον, προς το τέλος.
Το ποδόσφαιρο είναι απλά το πρόσχημα για εντυπωσιακές (λίγο επιφανειακές, τόσο όσο) περιπέτειες.
Φοβερή είναι όντως η Χάνα....Θεαρα στο Ted Lasso 🙂 Και όχι μόνο...
Eurovision 2023: Hannah Waddingham's most iconic moments
 
Last edited:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Από το σταθμάρχη μέχρι τη γιουροβίζιον βύσμα, κουτοπονηριά, δημοσιοϋπαλληλική νοοτροπία και ωχαδελφισμός. Κωλοκράτος με μία λέξη.

Μία τουριστική χώρα ενόψει θερινής τουριστικής σεζόν επέλεξε όχι να μην τα πάει καλά, όχι να περάσει αδιάφορη αλλά να ξεφτιλιστεί στο νο1 ετήσιο τηλεοπτικό γεγονός της Ευρώπης. Ξήλωμα χθες.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.167
Likes
41.552
Μία τουριστική χώρα ενόψει θερινής τουριστικής σεζόν επέλεξε όχι να μην τα πάει καλά, όχι να περάσει αδιάφορη αλλά να ξεφτιλιστεί στο νο1 ετήσιο τηλεοπτικό γεγονός της Ευρώπης.
Ολοι λενε οτι θα το σωζαμε αν εμφανιζοταν με σημαια Παναμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom