Προτασεις για παιδια -συνταξιδιωτες ,θεματικα παρκα και αλλα...

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εδω μπορουμε να γραφουμε ιδεες -προτασεις ,σαιτ και θεματικα παρκα που μπορει να κανουν πιο ευχαριστο το ταξιδι των παιδιων μας .Οχι μονο στο εξωτερικο,αλλα και στην Ελλαδα.
Για παραδειγμα ενα χρησιμο σαιτ για Πραγα ειναι το www.kidsinprague.com
Παρεχει πληροφοριες για παιδικες χαρες,παιδοτοπους,αθλητικες δραστηριοτητες,εκδρομες κλπ
Για αυτους που πανε Μαλτα με παιδια υπαρχει το εργοστασιο-εκθεση της playmobil ,καθως και το χωριο του Ποπαυ ,το οποιο υπηρξε σκηνικο ταινιας παλια.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Αυτο κι αν ειναι!Δεν το εχω ξανακουσει.Αραγε να υπαρχει κατι αντιστοιχο και στα αεροδρομια του εξωτερικου?
αν μπεις στο σαιτ του αεροδρομίου που σε ενδιαφέρει να βρεις αν παρέχεται αυτή η υπηρεσία.νομίζω κάτι ανάλογο υπάρχει στο Μόναχο,αλλά δεν είμαι σίγουρη.αν βρω κάτι θα στο γράψω.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αμέ πως δε υπάρχει

Πράγα

Airport Prague - Individual Tours

Φρανκφούρτη

Frankfurt Airport | Airport Experience Tours

σε αυτά τα δύο (και το μονάχου) έχω πάει και εχώ μείνει ευχαριστήμενος

άμα βρω κάτι άλλο θα ποστάρω

υγ ανέτα πήγαινα στο τουρ του ΑΙΑ, ένα χρόνο που δούλευα στο αεροδρομιο, ολα τα κατατοπια τα εμαθα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ευχαριστουμε για το ινφο.Πλην αεροδρομιων εχουμε αλλες προτασεις για θεματικα παρκα κλπ κλπ?
Ωραια παντως θα ηταν και εδω στην Ελλαδα να φτιαχνονταν θεματικα παρκα .Τωρα βεβαια θα πει καποιος και με το δικιο του,εδω δεν φτιαχτηκαν τον καλο καιρο ..και θα φτιαχτουν τωρα που οι αγελαδες δεν ειναι απλα ισχνες .....ειναι αποστεωμενες!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
θεμάτικα πάρκα χμμμμμ

Europa-Park - Deutschlands gr??ter Freizeitpark Freiburg Γερμανία
το πάρκο αυτό έχει την ιδιαιτερότητα ότι έχει μαζέψει σε ένα χώρο θεματικές ενότητες από 12 χώρες την Ευρ'ωπη (από Βίκινγκς, αρχαίους ελλήνες, Ρωμαίους κτλ κτλ)

LEGOLAND? Deutschland - LEGOLAND Stutgart πολλές συστάσεις δε θέλει νομίζω

Weso?e Miasteczko Katowice το πάρκο αυτό χρονολογείτε από την δεκαετία του 60. ένα από τα μεγαλύτερα σε ανατολική Ευρώπη, κι συνέχεια με καινούργια παιχνίδια (το πάρκο αυτό ήταν must για μένα και τον αδερφό μου κάθε καλοκαίρι που επισκεπτόμασταν την Πολώνια. τώρα ξανά επίσκεψή μετά από 10 χρόνια σχεδόν απουσίας)

αμά θυμήθω τίποτα αλλό απο πολώνια ή κάπου στην ευρώπη που πήγα θα ποστάρω
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πολλα πολλα thanks .Πολυ ενδιαφεροντα ακουγονται αυτα τα παρκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.187
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom