Ποσο x-treme ειστε?

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
αν σου πω τι μου θυμισε :haha:
χαριτωμενο ειναι ναι το ειδα και στο νετ ...
μολις μου καρφωθηκε ιδεα να κανουμε και ζωοpedia στο social (δεν κανω πλακα)
θα ειναι ωραιο να ξερουμε σε καθε χωρα ποια ζωακια συνανταμε ...υπο ποιες συνθηκες ..ας συγκεντρωσουμε μερικες πληροφοριες καπου
Εξαρταται πως το εννοεις;)τετραποδα?τριποδα??ή διποδα??:bleh:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Παιδιά έχει κάνει κανείς ελ.πτώση εδώ, προς τη Λειβαδιά που υπάρχει μιά σχολή; Το σκέφτομαι να το κάνω αυτές τις μέρες που βρίσκομαι Αθήνα!!!!!!!!!!!
 

aetopetritis

Member
Μηνύματα
112
Likes
105
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!
Παιδιά έχει κάνει κανείς ελ.πτώση εδώ, προς τη Λειβαδιά που υπάρχει μιά σχολή; Το σκέφτομαι να το κάνω αυτές τις μέρες που βρίσκομαι Αθήνα!!!!!!!!!!!
εγώ περιμένω κάποιον να το τολμήσει....αν το κάνεις, πες μου μετά για να ξέρω:haha:
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
-Μου αρέσει το bungee jumping , το rafting να κάνω piercing...εσένα;

-Το ξαπλώνινγκ...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πριν ή μετά τη συνάντηση???
Τι ρόλο παίζει; Ίσως πρίν... Άν μπορεί ο άλλος που λέμε να πάμε μαζί για αυτό το Σάββατο, αν δεν μπορεί και μπορεί το επόμενο, θα πάμε τότε. Αν πάω πρίν να δείς...που θα χουν πάρει τα μυαλά μου επιπλέον αέρα!!!!!!! :haha::haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.572
Likes
8.267
Τι ρόλο παίζει; Ίσως πρίν... Άν μπορεί ο άλλος που λέμε να πάμε μαζί για αυτό το Σάββατο, αν δεν μπορεί και μπορεί το επόμενο, θα πάμε τότε. Αν πάω πρίν να δείς...που θα χουν πάρει τα μυαλά μου επιπλέον αέρα!!!!!!! :haha::haha:
Πως δεν παίζει.... για να δούμε αν θα προλάβουμε να σε γνωρίσουμε ή όχι!!! :D
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Παιδιά έχει κάνει κανείς ελ.πτώση εδώ, προς τη Λειβαδιά που υπάρχει μιά σχολή; Το σκέφτομαι να το κάνω αυτές τις μέρες που βρίσκομαι Αθήνα!!!!!!!!!!!
Στο ραδιο ακουσαμε για μια σχολη κοντα στη Λειβαδια, στην Κοπαιδα. Τις Κυριακες πανε στην γεφυρα της Χαλκιδας και ... βουτανε!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Πως δεν παίζει.... για να δούμε αν θα προλάβουμε να σε γνωρίσουμε ή όχι!!! :D
Έκανα πως δεν το κατάλαβα!! Αμέσως να μου εξηγήσεις, μη χάσεις... :bleh:
Όσο και να ελπίζετε βρε, θα με δείτε σου είπα, δεν γλιτώνετε!! Και είμαστε οφ τοπικ!

Στο ραδιο ακουσαμε για μια σχολη κοντα στη Λειβαδια, στην Κοπαιδα. Τις Κυριακες πανε στην γεφυρα της Χαλκιδας και ... βουτανε!
Ναι, γι'αυτην λέω, που είναι στη Λειβαδιά κοντά. Στην γέφυρα της Χαλκίδας; Ενδιαφέρον! Μήπως να παρατήσω τη συνάντηση να πάω Κυριακή για...βουτιά;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.572
Likes
8.267
Έκανα πως δεν το κατάλαβα!! Αμέσως να μου εξηγήσεις, μη χάσεις... :bleh:
Όσο και να ελπίζετε βρε, θα με δείτε σου είπα, δεν γλιτώνετε!! Και είμαστε οφ τοπικ!



Ναι, γι'αυτην λέω, που είναι στη Λειβαδιά κοντά. Στην γέφυρα της Χαλκίδας; Ενδιαφέρον! Μήπως να παρατήσω τη συνάντηση να πάω Κυριακή για...βουτιά;
Μα και στη συνάντηση βουτιά θα κάνεις!.... στα λαχματζούν!!! :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.188
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom