Ιταλία Μπέργκαμο - Μιλάνο

tinkerbell24

Member
Μηνύματα
191
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
1. Μία ημερήσια μπορείτε να κάνετε στη Μπρέσια συνδυασμό με Λίμνη Ιζέο και το νησάκι Μόντε Ίζολα. Visit Lake Iseo

2. Μια ημερήσια στη Βερόνα ή στη Λίμνη Γκάρντα (Πεσκιέρα ντελ Γκάρντα και Ντεσενζάνο ντελ Γκάρντα) ή συνδυασμό


Υ.Γ Αν μπορείτε να αλλάξετε τις διανυκτερεύσεις βολεύει περισσότερο η Μπρέσια, κερδίζεις χρόνο.
Ευχαριστώ πάρα πολύ. Ναι η Λίμνη γκαρντα είναι στα υπόψη. Θα ψάξω και την πρώτη εκδρομή ακούγεται ωραία.
 
Last edited:

coco_

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.819
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Δεν νομίζω να τα καταφέρουμε εκτός από 2 εκδρομές. Εκτός και αν υπάρχει κάτι άλλο σε πιο κοντινή απόσταση..σκέφτομαι για Βερόνα και λίμνη κομο
Αν δεν υπάρχει προοπτική ενοικίασης αυτοκινήτου, θα πρότεινα να σπάσετε τις διαμονές σε 3 Μπέργκαμο - 2 Μιλάνο και την μία μέρα από αυτές που θα μείνετε Μπέργκαμο να πάτε με το τρένο Varenna-Bellagio.
Aν υπάρχει περίπτωση να νοικιάσετε, τότε δεν υπάρχει λόγος να επιστρέφεται κάθε μέρα Μπέργκαμο.
Το Μπέργκαμο είναι πολύ ωραίο αλλά σχετικά μικρό. 'Εχω μείνει παλιότερα 3 μέρες. Επίσης πρόσφατα που διανυκτερευσαμε πάλι Κυριακή, λόγω πρωινής πτήσης, σχεδόν όλα έκλεισαν μετά τις 9. Εχει συνήθως κόσμο Π-Σ βραδυ και Κυριακή μεσημέρι.
Η περιοχή έχει άπειρα πράγματα, κ εγώ προσφάτως είχα μπερδευτεί βλέποντας στον χάρτη τόσο κοντινές αποστάσεις, αλλά πραγματικά δεν βγαίνουν όλα σε λίγες μέρες.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.268
Μέλη
38.969
Νεότερο μέλος
Angeloti55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom