Μαλαισία Ταϊλάνδη Κράμπι-Κουάλα Λουμπούρ Νοέμβριος 2023

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
206
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα σε όλους!
Θα ήθελα να ρωτήσω προς τα που να κοιταξω για ξενοδοχειο στο Κραμπι που να ειναι κοντα στην θαλασσα και το κεντρο? αν υπαρχει κατι τετοιο εκει. Στις Φιλιππινες ημουν μπροστα στην θαλασσα κ επανω στην θαλασσα ειχε ενα παραλιακο δρομο με μαγαζια καφε εστιατορια κτλ. κατι τετοιο θα ηθελα και παλι, αν μπορει να με βοηθησει καποιος! Σκεφτομαστε για 9 μερες κραμπι και 6 μερες Κουαλα Λουμπουρ,οποιος εχει παει προσφατα, ολες οι πληροφοριες δεκτες. Επισης αν γνωριζετε για θεματα εμβολιου κοβιντ, επειδη δεν το εχω κανει! Σας ευχαριστω πολύ,καλα ταξιδια!!
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
332
Likes
2.309
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Καλησπέρα σε όλους!
Θα ήθελα να ρωτήσω προς τα που να κοιταξω για ξενοδοχειο στο Κραμπι που να ειναι κοντα στην θαλασσα και το κεντρο? αν υπαρχει κατι τετοιο εκει. Στις Φιλιππινες ημουν μπροστα στην θαλασσα κ επανω στην θαλασσα ειχε ενα παραλιακο δρομο με μαγαζια καφε εστιατορια κτλ. κατι τετοιο θα ηθελα και παλι, αν μπορει να με βοηθησει καποιος!
Κλείσατε τελικά; Δεν ξέρω αν το είδα αργά ή αν προλαβαίνω να βοηθήσω κάπως...
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
206
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κλείσατε τελικά; Δεν ξέρω αν το είδα αργά ή αν προλαβαίνω να βοηθήσω κάπως...
Δεν έχουμε κλείσει ακόμα. Τελικά αποφασισαμε μόνο για κραμπι κ μετά πουκετ! Κάθε βοήθεια δεκτή εννοείται ευχαριστώ πολύ !
 

Marinetta

Member
Μηνύματα
332
Likes
2.309
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Δεν έχουμε κλείσει ακόμα. Τελικά αποφασισαμε μόνο για κραμπι κ μετά πουκετ! Κάθε βοήθεια δεκτή εννοείται ευχαριστώ πολύ !
Αυτό το σημείο είναι το κέντρο της AoNang, περιοχή του Κράμπι, με ατέλειωτες επιλογές. Εγώ αν ξαναπήγαινα εκεί θα έμενα. Στην παραλία μπροστά δεν έκανα μπάνιο αλλά φεύγουν οι βάρκες για Railay και Phra Nang.
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
206
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αυτό το σημείο είναι το κέντρο της AoNang, περιοχή του Κράμπι, με ατέλειωτες επιλογές. Εγώ αν ξαναπήγαινα εκεί θα έμενα. Στην παραλία μπροστά δεν έκανα μπάνιο αλλά φεύγουν οι βάρκες για Railay και Phra Nang.
Τέλεια σ ευχαριστώ πολύ !! Να ξέρω που να κινηθώ ! Έχεις να προτείνεις μασάζ κτλ ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.184
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom