Καλά - στραβά - ανάποδα vol 2

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.724
Likes
50.757
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παιδιά μου λείπει η Παπακώστα.
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Εμένα μου λείπει η αγκαλιά του.

Στα δικά μας... ποιό πιστεύετε πως θα είναι το τυράκι της ΕΕ προς τον Αλέξη (εκτός απο το QE που δεν έχει επιλογή να μην συμπεριλάβει την Ελλάδα ότι κι αν λένε) ;

Εάν δούμε τις εξελίξεις του Νοεμβρίου/Δεκεμβρίου, ο Αντώνης έφαγε μεγάλο άκυρο απο τους έξω και δεν του δώσανε ούτε μισό χαρτί να παίξει στις εκλογές. Άρα, λογικά ο Αλέξης τους είχε κερδίσει και με μια πιο προσεγμένη προσέγγιση και με την σιγουριά για την νίκη.

Έχετε καμία πρόβλεψη; Επενδύσεις; Ελαφρύνσεις; Μόνο το QE;
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.724
Likes
50.757
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μόλις έμαθα ότι κατεβαίνει και ο Όμηρος Ευστρατιάδης στις εκλογές, ο αγαπημένος μας τσοντοσκηνοθέτης και παραγωγός των εκπομπών της Ανίτας και δημιουργός των ρόδα τσάντα και κοπάνα. Η κουλτούρα στη Βουλή. Άιντε και υπουργός πολιτισμού.

Με τους ΑΝΕΛ, βεβαίως-βεβαίως.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.724
Likes
50.757
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ξυπνάς το πρωί, ανοίγεις την τηλεόραση, βλέπεις δυο γέρους να στριμώχνονται και να σπρώχνουν για να καταφέρουν να φτάσουν μέχρι το Βενιζέλο και να του φιλήσουν το χέρι στο εκλογικό κέντρο όπου έχει πάει να ψηφίσει...

Θλιβερό. No hope.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ξυπνάς το πρωί, ανοίγεις την τηλεόραση, βλέπεις δυο γέρους να στριμώχνονται και να σπρώχνουν για να καταφέρουν να φτάσουν μέχρι το Βενιζέλο και να του φιλήσουν το χέρι στο εκλογικό κέντρο όπου έχει πάει να ψηφίσει...
Θλιβερό. No hope.
Θα ανήκουν στην κατηγορία "μαζί τα φάγαμε" γι'αυτό και το οσφυοκαμπτικό χειροφίλημα.
Άμα τους έχει βολέψει σε δουλειές και τα δισέγγονα απορώ πώς δεν ξάπλωσαν κιόλας να περάσει από πάνω τους σαν θαυματουργή εικόνα…
Διατί από ιδεολογία να το έκαναν μάλλον δεν το κόβω...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.651
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom