Εξοικονόμηση, προσφορές, τσιγκουνιές

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.380
Νομίζω οτι δεν έχει πλέον δωρεάν μεταφορικά για οποιοδήποτε ποσό παραγγελίας αν δεν είσαι στο plus.Παλαιότερα υπήρχε η δυνατότητα για δωρεάν μεταφορικά σε μεγαλύτερες παραγγελίες.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.309
Likes
8.244
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Υπαρχει κανεις που δεν εχει υποκυψει στη γοητεια των καλλυντικων απο διαδικτυακα φαρμακεια;
20 ευρω παραγγελια στις σελιδες τους εχει παντα μεταφορικα.
Αν προκειται για καλλυντικα, συχνα περιμενω ποτε θα μαζευτει μεγαλη παραγγελια για δωρεαν μεταφορικα απο το φαρμακειο, βασικα αυτο εκανα ως τωρα αλλα γιατι οχι ανα 20 ευρω δωρεαν χωρις αναμονη;
....τσάμπα οι πέρλες ! με καλλυντικά των 20 ευρώ παστώνεσαι ? ...........:kissing2:
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.098
Likes
1.958
Υπαρχει κανεις που δεν εχει υποκυψει στη γοητεια των καλλυντικων απο διαδικτυακα φαρμακεια;
20 ευρω παραγγελια στις σελιδες τους εχει παντα μεταφορικα.
Αν προκειται για καλλυντικα, συχνα περιμενω ποτε θα μαζευτει μεγαλη παραγγελια για δωρεαν μεταφορικα απο το φαρμακειο, βασικα αυτο εκανα ως τωρα αλλα γιατι οχι ανα 20 ευρω δωρεαν χωρις αναμονη;
Τις τελευταιες 2 βδομαδες πολλα φαρμακεια εχουν δωρεαν μεταφορικα με BOX NOW και εχω μια εντυπωση οτι θα ναι ως τελος του μηνα...το ιδιο και σε μερικα πετ σοπ...οποτε για μικροποσα σε φαρμακειο αν εισαι Αθηνα ή εχει αποστολη με box now δε πολυσυμφερει...ωστοσο θα εγγραφω κ εγω ποτε δε ξερεις:haha:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.343
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Εγω προτιμω να κρατησω αρχειο των μεταφορικων που δεν πληρωσα και μετα να αποφασισω αν θελω να πληρωνω 17 ευρω τον χρονο εφαπαξ. Γιατι μπορει η συνδρομη να συμφερει
Μόλις χρειάστηκε να το εγκαινιάσω για μια παραγγελία για τη δουλειά.
Χρέωσε μεταφορικά ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Το μόνο που άλλαξε ήταν να δώσει πόντους.
Ας κρατήσουμε μικρό καλάθι.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.098
Likes
1.958
Μόλις χρειάστηκε να το εγκαινιάσω για μια παραγγελία για τη δουλειά.
Χρέωσε μεταφορικά ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Το μόνο που άλλαξε ήταν να δώσει πόντους.
Ας κρατήσουμε μικρό καλάθι.
A οντως?εγω τωρα μολις μπηκα,εβαλα 2 κουτια βιταμινες των 10ε εκαστη κ μου βγαλε δωρεαν μεταφορικα....
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μόλις χρειάστηκε να το εγκαινιάσω για μια παραγγελία για τη δουλειά.
Χρέωσε μεταφορικά ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Το μόνο που άλλαξε ήταν να δώσει πόντους.
Ας κρατήσουμε μικρό καλάθι.
Η παραγγελία πρέπει να είναι πάνω από 20€ και από την λίστα των καταστημάτων πρέπει να πατήσεις σε πράσινα κουμπάκια (καλάθι skroutz)
 

MVSylvia

Member
Μηνύματα
598
Likes
2.418
Υπαρχει κανεις που δεν εχει υποκυψει στη γοητεια των καλλυντικων απο διαδικτυακα φαρμακεια;
20 ευρω παραγγελια στις σελιδες τους εχει παντα μεταφορικα.
Αν προκειται για καλλυντικα, συχνα περιμενω ποτε θα μαζευτει μεγαλη παραγγελια για δωρεαν μεταφορικα απο το φαρμακειο, βασικα αυτο εκανα ως τωρα αλλα γιατι οχι ανα 20 ευρω δωρεαν χωρις αναμονη;
Αυτοοοο τέλος το μάζεμα του μίνιμουμ για τα δωρεάν μεταφορικά, συν η ταλαιπα να μην βρίσκεις ποτέ σε ένα φαρμακείο όσα θέλεις ή τις πιο συμφέρουσες τιμές σε όλα. Τώρα μπορεί να σπάσει η παραγγελία σε πολλές μικρές κ χαμηλότερη συνολική τιμή ή απλώς να γίνει μια μικρή παραγγελία.

Μόνο τις οδοντόκρεμες, οδοντόβουρτσες, μεσοδοντια, αντηλιακά της χρονιάς να βάλω, γίνεται αποσβεση 17€ για πλάκα.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εγώ απλά έσβησα τα αποθηκευμένα στοιχεία της κάρτας μετά την εγγραφή, ώστε να μην μπορεί να γίνει εκ των πραγμάτων αυτόματη ανανέωση.
Εγώ δε βρήκα πώς σβήνεις τελείως την αποθηκευμένη κάρτα, μόνο αλλαγή μπορούσα να κάνω...:rolleyes-80:
Οπότε απλά ακύρωσα την ανανέωση της συνδρομής.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.406
Likes
14.380
Εγώ δε βρήκα πώς σβήνεις τελείως την αποθηκευμένη κάρτα, μόνο αλλαγή μπορούσα να κάνω...:rolleyes-80:
Οπότε απλά ακύρωσα την ανανέωση της συνδρομής.
Κάπου στην κάρτα έχει το σήμα απορρίματα(κάδος).
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Κάπου στην κάρτα έχει το σήμα απορρίματα(κάδος).
Το βρήκα, σ' ευχαριστώ!

Πρέπει να πας στις "ρυθμίσεις " του λογαριασμού σου, ενώ εγώ το κοιτούσα την ώρα που έκανα τη συνδρομή.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αυτοοοο τέλος το μάζεμα του μίνιμουμ για τα δωρεάν μεταφορικά, συν η ταλαιπα να μην βρίσκεις ποτέ σε ένα φαρμακείο όσα θέλεις ή τις πιο συμφέρουσες τιμές σε όλα. Τώρα μπορεί να σπάσει η παραγγελία σε πολλές μικρές κ χαμηλότερη συνολική τιμή ή απλώς να γίνει μια μικρή παραγγελία.

Μόνο τις οδοντόκρεμες, οδοντόβουρτσες, μεσοδοντια, αντηλιακά της χρονιάς να βάλω, γίνεται αποσβεση 17€ για πλάκα.
Υπενθύμιση:
Τα δωρεάν μεταφορικά ισχύουν μόνο για 20€ από το ίδιο κατάστημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.444
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom