Γεια σας απο τη snoopy

snoopy

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Λαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Άγιος Μαυρίκιος
Καλησπέρα σας και καλως σας βρηκα!

Με λένε Εύη και είμαι 23 ετών παντρεμένη με έναν υπέροχο άνθρωπο...μαζί με τον οποίο έχουμε γυρίσει πάρα πολλά μέρη της Ελλάδος....ορεινά και πεδινά.....όπως και πολλά νησιά.....:cool:Ναυπλιο, Καλαβρυτα, Αραχωβα, Ελληνικο, Ξυλοκαστρο, Ευρωστινη, Αγια Άννα, Νέα Αγχιάλος, Βόλος, Αμοργός, Λευκάδα, Κεφαλλονιά, Κέρκυρα, Κέα κ.α.:p

Τα ταξίδια στο εξωτερικο τα ξεκινησα στα 14 μου που συμμετειχα σε ενα προγραμμα ανταλλαγης μαθητων με το σχολειο που πηγαινα......προορισμος του 1ου αυτου ταξιδιου μου, η πανεμορφη Ανδορρα-Βαρκελωνη-Μιλάνο........................Επόμενο ταξίδι 2 χρονια μετά με τον ίδιο τρόπο με το 1ο, και προορισμός του η υπέροχη Σοφια της Βουλγαριας................................3ο ταξιδι μου, στο Μοναχο μαζι με τον αντρα μου πριν 4 χρονια...........Ενα ταξιδι που εχει μεινει ανεξιτηλο στη μνημη μου..................Θεωρω το Μοναχο μια πολυ ομορφη πολη και πολυ ανετα θα πηγαινα να ζησω σε αυτην...............:)

Επόμενος προορισμος μας το χωριο του Αη Βασιλη στη Λαπωνια τα φετεινα Χριστουγεννα.....ένα ταξίδι όνειρο ζωης για εμενα πιο πολυ.......................και μετραω τις μερες αντιστροφα μεχρι εκεινη την μερα.............:rolleyes:

Μακάρι τα οικονομικά να μας επέτρεπαν να κανουμε πολλα παραπανω ταξιδια, αλλα δεν..............:(


Αυτά τα λίγα για εμένα....
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:welcome: Εύη :)

Νομίζω θα περάσεις εξαιρετικά στη Λαπωνία. Για καλό και για κακό πάρε μαζί σου καμιά γούνα :LOL:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Γεια σου Ευη!Καλωσηρθεs :)
Χριστουγεννα στο χωριο του Αη Βασιλη :clap: , οτι καλυτερο!
Οχι οτι θα με χαλαγαν τα Χριστουγεννα στο Μαυρικιο , χιχι
 

La Chica

Member
Μηνύματα
113
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Under Construction...
Ταξίδι-Όνειρο
AroundTheWorldIn80Days
Καλημέρα Εύη!
:welcome:

Θα κάνετε παραμυθένια Χριστούγεννα!
Εγώ θα σου ευχηθώ να κάνεις κάποτε
και παραμυθένιες βουτιές στον Άη Μαυρίκιο:D

ps κοντά στην Ευρωστίνη έχω εξοχικό, δεν είναι τέλεια????;)
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα σας και καλως σας βρηκα!

Με λένε Εύη και είμαι 23 ετών παντρεμένη με έναν υπέροχο άνθρωπο...μαζί με τον οποίο έχουμε γυρίσει πάρα πολλά μέρη της Ελλάδος....
3ο ταξιδι μου, στο Μοναχο μαζι με τον αντρα μου πριν 4 χρονια...........Ενα ταξιδι που εχει μεινει ανεξιτηλο στη μνημη μου..................
Αυτά τα λίγα για εμένα....
Kαταρχην Ευή καλως ήρθες:hug:.

Απο τα λίγα λόγια που έγραψες εβγαλα καποια συμπερασματα,μου αρεσει το γραψιμο σου γιατι μου βγαζει μια θετικη αυρα,αυτο που μου εκανε ομως περισσοτερο εντυπωση ειναι ο τροπος με τον οποιο αναφερεσαι στο συζυγο σου,ειναι κατι σπανιο να ακους στην σημερινη ημερα μια κοπελα 23χρ. να μιλαει τοσο ομορφα, πραγμα που δειχνει τι ανθρωπος εισαι εσυ αλλα και ο συζυγος σου.Το μονο που εχω να σου πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο,και σας ευχομαι να ειστε παντα αγαπημενοι,να εχετε υπεροχα και ασφαλη ταξιδια,και να μας τα περιγραφεις με ομορφο και συναμα θετικο τροπο.

Καλως ήρθες και παλι.:p
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλωσηρθες κοντα μας Ευη.Εισαι 23 και πριν 4 χρονια πηγες Μοναχο με τον αντρα σου!!!Ποσο χρονων παντρευτηκες?Any way σας ευχομαι να ζησετε και μαζι να πραγματοποιησετε πολλα ταξιδια.:clap:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλώς ηρθες στην ταξιδιάρικη παρέα
καλή διαμονή στο φόρουμ, καλα και πολλά ποσταρισματα.
:cool::clap:
 

snoopy

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Λαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Άγιος Μαυρίκιος
Γεια σου Ευη!Καλωσηρθεs :)
Χριστουγεννα στο χωριο του Αη Βασιλη :clap: , οτι καλυτερο!
Οχι οτι θα με χαλαγαν τα Χριστουγεννα στο Μαυρικιο , χιχι
Οχι...οχι.....Τα Χριστουγεννα πρεπει να εχουν χιονι.......γι' αυτο δεν ταιριαζει ο Αγιος Μαυρικιος με αυτη τη μαγικη γιορτινη περιοδο........;)


Καλημέρα Εύη!
:welcome:

Θα κάνετε παραμυθένια Χριστούγεννα!
Εγώ θα σου ευχηθώ να κάνεις κάποτε
και παραμυθένιες βουτιές στον Άη Μαυρίκιο:D

ps κοντά στην Ευρωστίνη έχω εξοχικό, δεν είναι τέλεια????;)
Είναι όντως υπέροχα.....Η φυση....το πρασινο.....τα ρυακια...........ειναι πολυ ρομαντικα.......:rolleyes:


Kαταρχην Ευή καλως ήρθες:hug:.

Απο τα λίγα λόγια που έγραψες εβγαλα καποια συμπερασματα,μου αρεσει το γραψιμο σου γιατι μου βγαζει μια θετικη αυρα,αυτο που μου εκανε ομως περισσοτερο εντυπωση ειναι ο τροπος με τον οποιο αναφερεσαι στο συζυγο σου,ειναι κατι σπανιο να ακους στην σημερινη ημερα μια κοπελα 23χρ. να μιλαει τοσο ομορφα, πραγμα που δειχνει τι ανθρωπος εισαι εσυ αλλα και ο συζυγος σου.Το μονο που εχω να σου πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο,και σας ευχομαι να ειστε παντα αγαπημενοι,να εχετε υπεροχα και ασφαλη ταξιδια,και να μας τα περιγραφεις με ομορφο και συναμα θετικο τροπο.

Καλως ήρθες και παλι.:p
Σε ευχαριστω πολυ για τα ομορφα σου λογια....Εισαι πολυ ευγενικος.
Τα λογια πολλες φορες ειναι λιγα για να περιγραψουν ολα αυτα που κανεις θελει....Έτσι κι εγω δεν μπορω σε μερικες προτασεις να εσωκλεισω, τον χαρακτηρα του υπεροχου ανθρωπου που εχω πλαι μου...:rolleyes:

Καλως σας βρηκα!


Καλωσηρθες κοντα μας Ευη.Εισαι 23 και πριν 4 χρονια πηγες Μοναχο με τον αντρα σου!!!Ποσο χρονων παντρευτηκες?Any way σας ευχομαι να ζησετε και μαζι να πραγματοποιησετε πολλα ταξιδια.:clap:
Πολυ ευλογη η απορια σου...Οταν πηγαμε στο Μοναχο δεν ειμασταν παντρεμενοι, ειχαμε απλα δεσμο 3 ετων....Παντρευτηκαμε τον Μαιο που μας περασε....:D
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Nα ζησετε λοιπον.:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.502
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom