Volotea, πτήσεις από 1€

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.925
Likes
12.856
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πτήσεις από 1€ για το καλοκαίρι του 2017.

Αγορές μέχρι 25/11/2016 για πτήσεις μέχρι τον Ιούλιο του 2017
(σε ορισμένες περιπτώσεις έχει και σε σκόρπιες ημερομηνίες Αύγουστο - Σεπτέμβριο)

http://www.volotea.com/en/flight-offers/summer/
 
Μηνύματα
2.003
Likes
6.348
Έπεσε το σύστημά τους τώρα, χεχεχε!! Πάνω που ετοιμαζόμουν να βγάλω δέκα εισιτηριάκια να υπάρχουν :haha:
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.111
Likes
2.611
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Έπεσε το σύστημά τους τώρα, χεχεχε!! Πάνω που ετοιμαζόμουν να βγάλω δέκα εισιτηριάκια να υπάρχουν :haha:
Εγώ πρόσεξα ότι το 1 ευρώ ισχύει μόνο για επιστροφή σε πολύ λίγες ημερομηνίες και σε άκυρες ημέρες, όχι πχ Παρασκευές και Δευτέρες
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες :)
Βρήκε κανείς κανά 3γωνικό ή 4γωνικό ταξίδι να τη βγάλουμε τζαμπαρία;
Ψάχνω συνδυασμούς 2-3 πόλεων με έναρξη και τερματισμό Αθήνα αλλά δεν έχω καταφέρει κάτι :(
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.683
Likes
43.959
Πηρατε μειλ επιβεβαιωσης; κρατησα screenshot της κρατησης αλλα μειλ δεν πηρα. Τι ειναι αυτο; η διευθυνση του μειλ ειναι σωστη στα στοιχεια μου
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Βρήκε κανείς κανά 3γωνικό ή 4γωνικό ταξίδι να τη βγάλουμε τζαμπαρία;
Ψάχνω συνδυασμούς 2-3 πόλεων με έναρξη και τερματισμό Αθήνα αλλά δεν έχω καταφέρει κάτι :(
Απο Αθηνα δεν εχει κάτι τέτοιο γιατί απλα δεν εχει με ενα ευρω απο Αθήνα. Ψάξε να φύγεις απο αλλού π.χ. Λευκαδα - Ζάκυνθο ίσως κατι γίνεται
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Πηρατε μειλ επιβεβαιωσης; κρατησα screenshot της κρατησης αλλα μειλ δεν πηρα. Τι ειναι αυτο; η διευθυνση του μειλ ειναι σωστη στα στοιχεια μου
Θα αργήσει λίγο να έρθει ! Πήρα μειλ μετα απο 35-40 λεπτά που έκλεισα αλλά ήρθε για όλα τα εισιτήρια .
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες :)
Απο Αθηνα δεν εχει κάτι τέτοιο γιατί απλα δεν εχει με ενα ευρω απο Αθήνα. Ψάξε να φύγεις απο αλλού π.χ. Λευκαδα - Ζάκυνθο ίσως κατι γίνεται
Ευχαριστώ για την πρόταση, ήδη αυτό έκανα αλλά χωρίς επιτυχία... Άμα ψαρέψετε τίποτα πείτε :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.007
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom