Γενικά Star Alliance: Εύρεση ναύλων μέσω κινητού

fotast

Member
Μηνύματα
9.581
Likes
14.742
Εφαρμογή για την εύρεση ναύλων μέσω κινητού παρουσίασε η συμμαχία αεροπορικών εταιρειών Star Alliance.
Χρησιμοποιώντας τη νέα εφαρμογή FareFinder, οι πελάτες μπορούν να αναζητήσουν και να βρουν ναύλους είτε απλής μετάβασης, είτε μετάβασης με επιστροφή για πτήσεις ανάμεσα σε δύο αεροδρόμια του δικτύου της Star Alliance.
Η εφαρμογή δίνει επίσης τη δυνατότητα επιπλέον κριτηρίων αναζήτησης, όπως τον αριθμό των επιβατών, τις ώρες άφιξης και αναχώρησης, τον τύπο της θέσης, τον αριθμό των στάσεων, αεροδρόμια μεταφοράς και σημεία πώλησης. Η εφαρμογή επίσης προβάλλει τη διαθεσιμότητα έτσι ώστε οι πελάτες να μπορούν να επιλέξουν αεροπορική εταιρεία ή αεροπορικές εταιρείες με τις οποίες θα επιθυμούσαν να ταξιδέψουν.

Πηγή:Ναυτεμπορική
 

taver

Member
Μηνύματα
12.599
Likes
29.752
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εφαρμογή για την εύρεση ναύλων μέσω κινητού παρουσίασε η συμμαχία αεροπορικών εταιρειών Star Alliance.
Χρησιμοποιώντας τη νέα εφαρμογή FareFinder, οι πελάτες μπορούν να αναζητήσουν και να βρουν ναύλους είτε απλής μετάβασης, είτε μετάβασης με επιστροφή για πτήσεις ανάμεσα σε δύο αεροδρόμια του δικτύου της Star Alliance.
Η εφαρμογή δίνει επίσης τη δυνατότητα επιπλέον κριτηρίων αναζήτησης, όπως τον αριθμό των επιβατών, τις ώρες άφιξης και αναχώρησης, τον τύπο της θέσης, τον αριθμό των στάσεων, αεροδρόμια μεταφοράς και σημεία πώλησης. Η εφαρμογή επίσης προβάλλει τη διαθεσιμότητα έτσι ώστε οι πελάτες να μπορούν να επιλέξουν αεροπορική εταιρεία ή αεροπορικές εταιρείες με τις οποίες θα επιθυμούσαν να ταξιδέψουν.

Πηγή:Ναυτεμπορική
Είναι iphone/... only. Άρα όχι "μέσω κινητού", αλλά μόνο μέσω συγκεκριμένου μοντέλου κινητού. Ούτε καν για όλα τα smaprtphones. Εγώ π.χ. που έχω blackberry & android είμαι αποκλεισμένος....
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.581
Likes
14.742
Είναι iphone/... only. Άρα όχι "μέσω κινητού", αλλά μόνο μέσω συγκεκριμένου μοντέλου κινητού. Ούτε καν για όλα τα smaprtphones. Εγώ π.χ. που έχω blackberry & android είμαι αποκλεισμένος....
΄Οπως συμβαίνει σχεδόν πάντα είσαι περισσότερο πληροφορημένος απο τον κάθε δημοσιογράφο που τα αναδημοσιεύει χωρίς να κάνει οποιοδήποτε έλεγχο στην είδηση.Ετσι θα βάζουμε την είδηση και εσυ θα συμπληρώνεις/επεξηγείς:lol:
 

jpsih

Member
Μηνύματα
264
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
???
Είναι iphone/... only. Άρα όχι "μέσω κινητού", αλλά μόνο μέσω συγκεκριμένου μοντέλου κινητού. Ούτε καν για όλα τα smaprtphones. Εγώ π.χ. που έχω blackberry & android είμαι αποκλεισμένος....
αγαπητε taver μην ανυσηχεις..

«Η εφαρμογή FareFinder είναι διαθέσιμη για δωρεάν download στα αγγλικά στο www.staralliance.com ή σε καταστήματα εφαρμογών της Apple. Επιπλέον εκδόσεις οι οποίες θα τρέχουν σε άλλα λειτουργικά συστήματα θα εκδοθούν στο εγγύς μέλλον.»

(απο το επισημο ΔΤ)


 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ετσι γινεται συνηθως, πρωτα για iphone και ακολουθούν τα υπολοίπα
Νομίζει ότι είναι αρχηγός, αλλά στην πραγματικότητα είναι σκύλος :bleh:


:haha::haha:
σκυλο να σε πει το μπλακμπεριμπερι σου μπρε που θα μου θιξεις το αιφονι,
φοβερο τηλεφωνο, ειδικα αν εχεις την κεραια κινητης στα 2 μετρα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.755
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom