Goedemorgen allemaal/Bonjour à tous!

Delirium Tremens

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Σας χαιρετώ από τις (όντως βροχερές αυτή τη στιγμή, δεν το λέω από κλισέ) Βρυξέλλες όπου και ζω τα τελευταία 5 χρόνια!

Δυστυχώς ή ευτυχώς ανακάλυψα μόλις χτες το φόρουμ και οι μέχρις στιγμής εντυπώσεις μου είναι θετικότατες! :clap:

Μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια όσο και οι ιστορίες και ένα από τα καλά της πόλης μου (πλέον!) είναι πως βρίσκεται ένα τσιγάρο δρόμο μακρυά από πανέμορφους προορισμούς. Η ειρωνεία είναι πως φέτος το καλοκαίρι λόγω νέας δουλειάς δεν έχω καθόλου χρόνο για διακοπές και μακρινά ταξίδια.

Ήρθα λοιπόν εδώ αρχικά λόγω σπουδών και έχω ταξιδέψει σε όλες τις γειτονικές χώρες. Έχω πάει επίσης στην Γκάνα, την Ακτή του Ελεφαντοστού και την Μαλαισία. Τοπ-3 προορισμών για το άμεσο μέλλον, ΗΠΑ, Καναδάς και Αργεντινή.
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες!καλά ταξίδια και περιμένουμε όποτε βρίσκεις χρόνο να μας δίνεις τις ανταποκρίσεις σου από Βρυξέλλες!
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
καλώς το "γειτονάκι"! καλώς ήρθες στην παρέα μας! Επισκέφτηκα την πόλη σου την περασμένη βδομάδα για πρώτη φορά, αλλά δεν τη χόρτασα, οπότε έχω προγραμματίσει άλλες 2 επισκέψεις εντός των επομενων 2 μηνών, ώστε να την χορτασω περισσότερο!
θα περιμένω με μεγάλη χαρά να διαβάσω οτιδήποτε έχεις να μοιραστείς μαζί μας για την πόλη που ζεις και για όσα μέρη επισκέφτηκες!
χαιρετισμούς από Ολλανδία!
 

MARCANGELO

Member
Μηνύματα
142
Likes
83
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ιαπωνία πακέτοοο...
Καλώς σε βρήκαμε, εύχομαι το φόρουμ να γίνει για σένα εφαλτήριο για ακόμη μεγαλύτερες εφορμήσεις( μη ξεχάσεις μόνο να μας τις περιγράψεις ε?)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.549
Μηνύματα
900.632
Μέλη
39.281
Νεότερο μέλος
sylvia216

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom