Τουρκία ταξίδι στην τουρκία

xtreme

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
τουρκία
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλία
Θα ήθελα το καλοκαίρι να ταξιδέψω στα παράλια της Τουρκίας θέλω να μάθω ποιο μέρος είναι το ποιο κοσμικό
 

mariaj

Member
Μηνύματα
320
Likes
419
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
σκεφτομαι να παω τουρκια,σε ποια πολη θα ηταν καλυτερα να μεινω?απο αποψη συγκοινονιων παντα και τι θα μου προτινατε να ψωνισω απο εκει?:rolleyes:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τι ρωτας βρε κοριτσι; Στην Πολη να πας.
 

mariaj

Member
Μηνύματα
320
Likes
419
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
ναι βρε σωκρατη αλλα εχω και μια μανια με τα σουβενιρ και δεν υπαρχει περιπτωση κατι πρεπει να παρω;) ξερει καποιος να μου πει πως ειναι γενικα οι τιμες εκει(φαγητο κλπ) ακριβα η φθηνα?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες απο μενα.
Περιμενε αλλους για τα υπολοιπα.
(ξερω γω,,,το Μποντρουμ ισως?)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Λοιπον εννοειται θα πας Κωνσταντινουπολη.
Κρατα γερο πορτοφολι γιατι οντως εχει ωραια σουβενιραδικα.Ωραια χαλια (μαλλον δεν μπορεις να τα κουβαλησεις αυτα),κεραμικα,πασμινες,αντικειμενα απο γυαλι,αντικειμενα παλαιοπωλειου,κοσμηματα ,δερματινα και να μην μιλησουμε για τα φαγητα ,γλυκα,λουκουμια και σιροπιαστα.
Καλη ορεξη και καλα ψωνια.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.707
σκεφτομαι να παω τουρκια,σε ποια πολη θα ηταν καλυτερα να μεινω?απο αποψη συγκοινονιων παντα και τι θα μου προτινατε να ψωνισω απο εκει?:rolleyes:
Φυσικά στο Ερζερούμ, το συστηνουν ανεπιφύλακτα οι ΝΥ ΤΙΜΕς και είναι στις λιστες που κυκλοφόρησαν πρόσφατα στο φορουμ:D
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.707
Θα ήθελα το καλοκαίρι να ταξιδέψω στα παράλια της Τουρκίας θέλω να μάθω ποιο μέρος είναι το ποιο κοσμικό
Έχει κυκλοφορησει στα κοσμικα στεκια ότι η Ζολι και ο Πιτ αγορασαν βίλλα στα Άδανα. Περιμενουμε νέα!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Δεν χωραει συζητηση οτι η πρωτη σου επιλογη θα πρεπει να ειναι η Κωνσταντινουπολη. Τιμες για φαγητο λιγο πολυ οπως εδω, αν αναζητησεις στο φορουμ θα βρεις καλα μερη. Για ξενοδοχειο αναλογα τις απαιτησεις σου, παντως με 80-120 τη βραδια μενεις αξιοπρεπεστατα.
Για σουβενιρ τι να σου πω, αναλογα τα γουστα και την τσεπη σου, ειναι δυσκολο να προτεινει καποιος. Για μενα το καλυτερο σουβενιρ απο καθε τοπο ειναι οι εμπειριες και οι εικονες που μενουν στο μυαλο.
 

mariaj

Member
Μηνύματα
320
Likes
419
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
σας ευχαριστω πολυ ολους για τις συμβουλες!!αλλα δυστυχως απ οτι φαινεται δεν θα τα καταφερω για τουρκια το καλοκαιρι:(,προς κρητη μερια το κοβω..με την πρωτη ευκαιρια που θα μου δοθει ομως θα το κανω αυτο το ταξιδι και θα σας συμβουλευτω και παλι;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.342
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom