πρώην globetrotter, νυν οικογενειάρχης...

El_Cid

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλησπέρα, παλαιότερα έχω γυρίσει με σακίδιο, καλή παρέα και μικρό μπάτζετ, όλο τον κόσμο (πλην Ωκεανίας), έχω κάνει αρκετά ακριβά επαγγελματικά ταξίδια σε Ευρώπη, Αμερική, Μέση Ανατολή. Πλέον με δύο παιδιά στις διακοπές αναζητώ ηρεμία, top service και όλα "στο πιάτο"... οπότε επιλέγουμε All Inclusive ξενοδοχεία προσανατολισμένα σε οικογένειες. Έχουμε πάει αρκετές φορές στα Grecotel/Aldemar της Πελοποννήσου, αλλά φέτος λέμε να πάμε και κάπου αλλού. Έχετε προτάσεις; Κριτήρια: 1. value for money, 2. πολύ καλή παραλία, 3. ευρύχωρα δωμάτια (δίχωρα), 4. καλό φαγητό. Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.879
Likes
16.486
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
El_Cid καλώς όρισες στην παρέα μας.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες και απο εμας. Τα aldemar/grecotel ειναι τα καλυτερα νομιζω. Κοιτα και το platamon palace η το Kυλληνη beach.
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Καλώς ήρθες! Το globetrotter είναι η περίπτωση που βρίσκεις παρέα μέσω ίντερνετ για ένα συγκεκριμένο ταξίδι ή πέφτω εντελώς έξω ? :)
 

El_Cid

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλώς ήρθες! Το globetrotter είναι η περίπτωση που βρίσκεις παρέα μέσω ίντερνετ για ένα συγκεκριμένο ταξίδι ή πέφτω εντελώς έξω ? :)
Την εποχή που έκανα αυτά τα ταξίδια δεν υπήρχε internet, ούτε κινητά, ούτε forum, ήταν πολύ πιο ενδιαφέροντα, περιπετειώδη και αγνά όλα...
 

El_Cid

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλως ηρθες και απο εμας. Τα aldemar/grecotel ειναι τα καλυτερα νομιζω. Κοιτα και το platamon palace η το Kυλληνη beach.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Το Kυλληνη beach μου φαίνεται ότι έχει μέτριες εγκαστάσεις, στο δε Πλαταμώνα η παραλία δεν είναι πολύ καλή νομίζω.

ΥΓ. Μήπως γνωρίζετε σε ποιο σημείο του φόρουμ μπορώ να βρω περισσότερες πληροφορίες για all-inclusive ελληνικά;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.991
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom