νεο μελος

tzitzi sp

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
γλασκοβη
Ταξίδι-Όνειρο
μαλδιβες
γεια σε ολους.
ειμαι ο σπυρος και ειμαι 36 ετων. παντα ελεγα ''οχι δεν θα πας στο εξωτερικο εαν δεν γνωρισεις πρωτα τον τοπο σου''. μπορει να ηταν λαθος,μπορει και οχι,δεν εχει σημασια πλεον γιατι εφτασε η ωρα να κανω ενα μεγαλο ταξιδι οδικως. ευρωπη σου'ρχομαι ...
 

tzitzi sp

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
γλασκοβη
Ταξίδι-Όνειρο
μαλδιβες
πρωτο μας ταξιδι με προορισμο τη γλασκοβη.η διαδρομη μας θα ειναι αθηνα πατρα μπαρι ρωμη βενετια μιλανο λιον παρισι λονδινο γλασκοβη.η επιστροφη μας θα ειναι περιπου ιδια αλλα απο διπλανες πολεις που δεν θα εχουμε δει στο πηγαινε.ο χρονος μας θα ειναι 2 εβδομαδες τον αυγουστο.ξερω οτι τα χιλιομετρα ειναι πολλα αλλα μας αρεσει η οδηγηση καθως η εργασια μου σχετιζεται με αυτην.ειναι μολις μια εβδομαδα που εχω ξεκινησει τον προγραμματισμο και εχω βρει πολλες χρησιμες πληροφοριες στο σαϊτ.μπραβο εχετε κανει πολυ καλη δουλεια.:clap:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.038
πρωτο μας ταξιδι με προορισμο τη γλασκοβη.η διαδρομη μας θα ειναι αθηνα πατρα μπαρι ρωμη βενετια μιλανο λιον παρισι λονδινο γλασκοβη.η επιστροφη μας θα ειναι περιπου ιδια αλλα απο διπλανες πολεις που δεν θα εχουμε δει στο πηγαινε.ο χρονος μας θα ειναι 2 εβδομαδες τον αυγουστο.ξερω οτι τα χιλιομετρα ειναι πολλα αλλα μας αρεσει η οδηγηση καθως η εργασια μου σχετιζεται με αυτην.ειναι μολις μια εβδομαδα που εχω ξεκινησει τον προγραμματισμο και εχω βρει πολλες χρησιμες πληροφοριες στο σαϊτ.μπραβο εχετε κανει πολυ καλη δουλεια.:clap:
Καλως ηρθες και καλα ταξιδια!Και απ'οτι καταλαβα δεν σε ενδιαφερει τοσο ο προορισμος οσο η διαδρομη!:)Τελεια!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και καλο ταξιδι.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.683
Likes
43.956

tzitzi sp

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
γλασκοβη
Ταξίδι-Όνειρο
μαλδιβες
ο βασικος προορισμος μου ειναι η γλασκοβη.εχω ενα ξαδερφακι εκει.ξερω οτι ειναι πολλες οι πολεις αλλα τη να κανω? στις μισες θα κανω διαμονη. οκ αν δω οτι δεν βγαινει ομορφο,θα κοψω καμια !

ψαχνω να βρω το κοστος για τα διοδια που θα περασω απο το μπαρι εως βενετια και απο εκει εως το παρισι. μηπως ξερει καποιος ?
 

Mimia

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Παντού
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
γεια σε ολους.
ειμαι ο σπυρος και ειμαι 36 ετων. παντα ελεγα ''οχι δεν θα πας στο εξωτερικο εαν δεν γνωρισεις πρωτα τον τοπο σου''. μπορει να ηταν λαθος,μπορει και οχι,δεν εχει σημασια πλεον γιατι εφτασε η ωρα να κανω ενα μεγαλο ταξιδι οδικως. ευρωπη σου'ρχομαι ...
την ιδια αποψη με σενα είχα κ γω σπυρο μεχρι που έκανα τ πρωτο μου ταξιδι στο εξωτερικο...και όπως λέει και μια διαφήμηση... μετάτο ποπ δεν εχει στοπ:haha:
καλο σας ταξιδι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.957
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom