Ολλανδία αεροστατο στην ολλανδια

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.449
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
γει σας :p:p

θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξερει αν υπαρχει αεροστατο οπουδηποτε στην ολλανδια για να κανεις βολτα, ποσο κοστιζει κ απο που το παιρνεις γιατι θα παω για road trip τον μαιο και θα ηταν ωραια να κανω κ κατι τετοιο.........:lol::lol:

ευχαριστω εκ των προτερων:clap::clap::clap::clap:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Δεν γνωρίζω αν υπάρχει, αλλά καλό θα ήταν να σκεφτείς τι θα βλέπεις απο κάτω στην πτήση αυτήν. Εννοώ μην το κάνεις απλά για να το κάνεις, να αξίζει και τον κόπο. Αλλιώς άσ' το για την Καπαδοκία (δεν έχω πάει-αλλά οι φωτ/φίες που έχω δεί τα λένε όλα)

Ορίστε, υπάρχει, να 2 λινκ:

Netherlands (Holland) Hot Air Ballooning Trips - Travelers Digest
και
Hot Air Balloon ride operators in Netherlands.

Αν είναι να βλέπεις εκατομμύρια χρωματιστές τουλίπες βέβαια, αλλάζει το θέμα... :D
 

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.449
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
σ ευχαριστω παρα πολυ:clap::clap::clap::clap:

εχεις ιδεα αν μπορω να ρωτησω τη θεα θα βλεπω η αν μπορουν να μου στειλουν φωτο;;;

και κατα τη γνωμη σου που αλλου θα ηταν ωραια να κανεις κατι τετοιο;;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Βάλε στο google air balloon netherland στις εικόνες και θα σου βγάλει μερικές. Αν ψάξεις μπορεί να έχουν φωτος και τα λινκ που σου έδωσα, δεν ξέρω. Δεν φαίνονται και τόσο υπέροχες πάντως... Άν είναι φτηνό κάνε, γιατί όχι, αν και στην Ολλανδία όλα είναι ακριβά-εκτός τα ποδήλατα! :haha: Δεν ξέρω που έχει αερόστατα, εκτός απο Καπαδοκία, Αίγυπτο, Κίνα, Αυστραλία, Αμερική... Φαντάζομαι σχεδόν παντού, αλλά το θέμα είναι να αξίζει τι βλέπεις. Δηλαδή αν έχει στα Μετέωρα για παράδειγμα, εκεί πρέπει να κάνω!! Αμαζόνιο κλπ....Νομίζω όμως ότι το τοπ είναι Καπαδοκία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.369
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom