ΧΑΙΡΕΤΩ ΚΥΡΙΕΣ &ΚΥΡΙΟΙ!

Destinygr

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ονομαζομαι Χριστοφορος,σιγουρα θα σας ειναι γνωστον το ονομα αυτο απο τον Κολομβο,ο οποιος οπως ειδη γνωριζετε αγαπουσε πολυ τα ταξιδια και πανω στην αγαπη του αυτη εκανε την μεγαλη ανακαλυψη της Αμερικης.Προφανως εχω ενα κοινο με τον κυριο απο "πανω",μου αρεσουν τα ταξιδια και το πνευμα της παρεας,"αν και δε το εχω νιωσει ποτε μ παρα μονο στις ταινιες"συγκεκριμενα μετα απο προσπαθειες να πεισω τουσ φιλους μ να παμε καποιο ταξιδι παντα ειχα την καταληξη να πιγαινω μονος*με συνοδεια της μουσικης.Αυτο που θελω να διευκρινησω ειναι οτι θα χαρω να κανω γνωριμιες και να ακουσω τις υπεροχες ιστοριες που εχετε ζησει και ευχομαι καλα ταξισδια σε ολους/ες!:cool:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Καλώς μας ήρθες, Χριστόφορε εξερευνητή!!! Μπήκες κεφάτος και μ' αρέσεις!!!:clap:
Καλά ταξίδια, μόνος ή με παρέα, αρκεί να 'χεις τα μάτια ανοιχτά και να γεμίζεις με εικόνες την ψυχή σου!

(Α! Φτιάξε και το χάρτη σου, να δούμε πού έχεις πάει!)
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες Χριστόφορε!καλά ταξίδια είτε μόνος είτε με παρέα που σίγουρα είναι καλύτερα!!
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλως ηρθες, ξεκινα να διαβαζεις ιστοριες (ειναι και πολλες) και περιμενουμε τα σχολια σου
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Χριστοφορε , θα χαρουμε να ακουσουμε τις δικες σου ιστοριες απο τα ταξιδια σου. Καλα ταξιδια και :welcome2:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.552
Μηνύματα
900.670
Μέλη
39.283
Νεότερο μέλος
pit7

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom