Ταϊλάνδη Ταϊλανδη τον Μαιο??

wiowia

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
Καλησπεριζω το καλυτερο ταξιδιωτικο φορουμ..:D
Αν κ απο τα υπαρχοντα θεματα του φορουμ βρισκω τις περισσοτερες πληροφοριες (για τα λιγοστα η αληθεια ειναι εως τωρα ταξιδια μου),αυτη τη φορα θα ηθελα τη βοηθεια σας..
Προκειται να κανω ενα μεγαλο ταξιδι προς το τελος της ανοιξης(Μαιο-Ιουνιο)..
Προορισμος κατα 90% Ταυλανδη(Αγιος Δομινικος το αλλο 10%)..
Ποιο νησι προτεινετε??Κο Σαμουι,Πουκετ ή καποιο αλλο??
Επειδη το ξενοδοχειο θα ειναι εξασφαλισμενο(RCI για οσους γνωριζουν),θα γινει αγορα μονο εισιτηριων..Ξερετε αν μπορουν τα ταξιδιωτικα να μου βρουν καλυτερες τιμες απο τα ~800Ε που βρισκω στο νετ??
Επισης αν κανω αγορα πακετου κ θελησω να επεκτεινω τις μερες μου πρεπει οι επιπλεον βραδιες να ειναι σε δικο τους ξενοδοχειο ή μπορω να επεκτεινω μονο τα εισιτηρια??
Ευχαριστω για τον χρονο σας κ ελπιζω να ειναι απολυτως κατανοητα αυτα που γραφω..:roll:
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Ο Μαϊος, απο τα λίγα που ξέρω, δεν είναι και η καλύτερη περίοδος για την Ταυλάνδη.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.012
Καλησπεριζω το καλυτερο ταξιδιωτικο φορουμ..:D
Αν κ απο τα υπαρχοντα θεματα του φορουμ βρισκω τις περισσοτερες πληροφοριες (για τα λιγοστα η αληθεια ειναι εως τωρα ταξιδια μου),αυτη τη φορα θα ηθελα τη βοηθεια σας..
Προκειται να κανω ενα μεγαλο ταξιδι προς το τελος της ανοιξης(Μαιο-Ιουνιο)..
Προορισμος κατα 90% Ταυλανδη(Αγιος Δομινικος το αλλο 10%)..
Ποιο νησι προτεινετε??Κο Σαμουι,Πουκετ ή καποιο αλλο??
Επειδη το ξενοδοχειο θα ειναι εξασφαλισμενο(RCI για οσους γνωριζουν),θα γινει αγορα μονο εισιτηριων..Ξερετε αν μπορουν τα ταξιδιωτικα να μου βρουν καλυτερες τιμες απο τα ~800Ε που βρισκω στο νετ??
Επισης αν κανω αγορα πακετου κ θελησω να επεκτεινω τις μερες μου πρεπει οι επιπλεον βραδιες να ειναι σε δικο τους ξενοδοχειο ή μπορω να επεκτεινω μονο τα εισιτηρια??
Ευχαριστω για τον χρονο σας κ ελπιζω να ειναι απολυτως κατανοητα αυτα που γραφω..:roll:

Άγιο Δομήνικο! ;) Αν μπορείς να παρακάμψεις την οικονομική διαφορά που είναι αξιοσημείωτη μεταξύ Ταυλάνδης και Άγιου Δομήνικου, προτίμησε τον 2ο ασυζητητί!
 

wiowia

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
Ο Α.Δομήνικος είναι δική μου επιλογή(σε συνδιασμό με 4 μέρες Ν.Υόρκη),αλλά επειδή θα είμαστε 4 άτομα πρέπει να πείσω κ τους άλλους(λιγάκι δύσκολο οικονομικά)..Παρ'όλα αυτά δεν το καίω εντελώς..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.016
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom