Ταξίδι στο Bali της Ινδονησίας

atmagr

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπέρα!!! Είμαι η Jenny, 47 ετών, και ζω στην Κρήτη. Τα ταξίδια, η θάλασσα, η μουσική και ο κινηματογράφος είναι από τις μεγαλύτερες μου αγάπες! Ταξιδεύω γι αυτούς τους λόγους, την μουσική και τα φεστιβάλ κινηματογράφου. ....αλλά αυτοί είναι μόνο κάποιοι από τους λόγους.......
Έως τώρα έχω ταξιδέψει Ελλάδα, Ευρώπη και Αφρική. ...
Για πρώτη φορά οργανώνω ταξιδι στην Ασία, στο Μπαλί της Ινδονησίας! Θα ταξιδέψω μονη μου και θα μείνω 10 μέρες. ...είναι το πρώτο μου ταξιδι μόνη και αυτό αποτελεί μεγάλη πρόκληση για μένα. Θα είμαι εκει αρχές Ιουνίου. ....Θέλω την βοηθεια και τις προτάσεις σας για διαμονή, μεταφορά, μέρη που αξίζει να επισκεπτω, πράγματα που χρειάζεται να γνωρίζω για την καλύτερη ασφάλεια μου,....και οτιδήποτε άλλο εχετε να προτείνετε που το μυαλουδακι μου δεν το έχει σκεφτεί καν......
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
733
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
προτεινομενη πολη παραμονης ubud περιπου μια ωρα απο το αεροδρομιο . εκει θα βρεις τα παντα για μια ενδιαφερουσα παραμονη .καθημερινα θα βρισκεις εκδηλωσεις μουσικοχορευτικες . η περιοχη ειναι ομορφη και οι μερες θα περασουν ευχαριστα . επισης θα μπορεις να κανεις ημερησιες εκδρομες για να γνωρισεις και αλλες ομορφιες του νησιου . καλα να περασεις . ο καιρος ειναι τον ιουνιο υπεροχος .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.241
Μέλη
39.274
Νεότερο μέλος
sergia35

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom