Ιταλία Σχεδιασμός ταξιδιού από μιλανο!

pitpap13

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Καλησπέρα προετοιμάζω ένα ταξίδι με τη γυναίκα μου τέλη Οκτωβρίου για μιλανο 4 βραδια 5 μέρες χωρίς να έχω κλείσει διαμονή ακόμα ! Σκέφτομαι να νοικιασω αυτοκίνητο από το μιλανο και θα ήθελα να δούμε κυρίως φυσική ομορφιά είτε προς Ελβετία είτε προς Αυστρία ( αν και Αυστρία έχουμε πάει ΒΙΕΝΝΗ,χαλστατ)! Υπάρχει κάποιος που θα μπορούσε να βοηθήσει με κανα ενδεικτικό προγραμμα για να ακολουθήσουμε οδικώς καθώς και διαμονής που να αξίζει τον κοπο; Αναχώρηση θα γίνει παλι από μιλανο καθως βρίσκουμε φθηνά εισιτήρια !Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας !
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.169
Likes
25.454
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.434
Likes
21.568
Επόμενο Ταξίδι
Βοσνία-Ερζεγοβίνη, Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Σκέφτομαι να νοικιασω αυτοκίνητο από το μιλανο και θα ήθελα να δούμε κυρίως φυσική ομορφιά είτε προς Ελβετία είτε προς Αυστρία
Δεν θα πήγαινα απο Μιλάνο στην Αυστρία, ακόμα και αν έβαζα διαμονή εκεί. Θα προτιμούσα να ξοδέψω περισσότερο χρόνο για να δω κάποια πράγματα παρά για να μεταβώ σε κάποια για να τα δω. Συμφωνώ με τον @chris7 για τις λίμνες της βόρειας Ιταλίας. Όλες είναι πανέμορφες και μπορείτε να βάλετε μία διανυκτέρευση στη λίμνη Λουγκάνο, αν θέλετε Ελβετία (δεν έχω πάει). Απο τις λίμνες που είναι κοντά στο Μιλάνο κρυφό διαμαντάκι είναι η λίμνη Όρτα πέρα απο τις γνωστές Κόμο και Ματζόρε.

Θα αφιερώσετε χρόνο στο Μιλάνο; Το έχετε δει ή απλά εκεί είναι η άφιξη και η αναχώρηση σας;
 

pitpap13

Member
Μηνύματα
18
Likes
5
Δεν θα πήγαινα απο Μιλάνο στην Αυστρία, ακόμα και αν έβαζα διαμονή εκεί. Θα προτιμούσα να ξοδέψω περισσότερο χρόνο για να δω κάποια πράγματα παρά για να μεταβώ σε κάποια για να τα δω. Συμφωνώ με τον @chris7 για τις λίμνες της βόρειας Ιταλίας. Όλες είναι πανέμορφες και μπορείτε να βάλετε μία διανυκτέρευση στη λίμνη Λουγκάνο, αν θέλετε Ελβετία (δεν έχω πάει). Απο τις λίμνες που είναι κοντά στο Μιλάνο κρυφό διαμαντάκι είναι η λίμνη Όρτα πέρα απο τις γνωστές Κόμο και Ματζόρε.

Θα αφιερώσετε χρόνο στο Μιλάνο; Το έχετε δει ή απλά εκεί είναι η άφιξη και η αναχώρηση σας;
Μιλανο δεν έχουμε πάει , θεωρώ ότι μια μέρα θα μας καλύψει για να το δούμε !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom