Γενικά Σάμο ή Ικαρία;

seirine

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλημεραα!
Χρειαζομαι οπωσδηποτε την βοηθεια σας!!
Ο αντρας μου ειναι ναυτικος και εχω την δυνατοτητα να παρω δωρεαν εισητηρια για ικαρια ή σαμο!
Θα ηθελα να με βοηθησετε να δω ποιο νησι ταιριαζει καλυτερα στισ αναγκες μου μια που θα ταξιδεψω μαζι με τα 2 παιδακια μου 4 και 6 χρονων αντιστοιχα και δυστυχως δεν θα εχουμε και μεταφορικο!!
Θα ερθουμε μονο για ενα διημερο καπου μεσα 6-15 αυγουστου και θελω φυσικα να εχω προσβαση και σε παραλιες και σε ταβερνουλες κτλ..
Επισης ανησυχω και για την θαλασσα!!παμε κυριως για να ηρεμισουμε και να κανουμε κανενα ωραιο μπανακι!θα τα καταφερουμε ή θα μασ τα χαλασει το κυμα??
Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
679
Likes
867
Αφού έχεις μικρά παιδιά, προτιμάς ήρεμες θάλασσες και δεν θα έχεις και μεταφορικό..ασυζητητί Σάμο!!

Στα νότια του νησιού έχει πολύ ήρεμες θάλασσες και σίγουρα πιο καλή συγκοινωνία από Ικαρία..
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.407
Likes
49.688
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Οσο ''μαγική'' και αν είναι η Ικαρία, δεδομένων των συνθηκών που θέτεις θα έλεγα κι εγώ Σάμο,χωρίς δεύτερη σκέψη. Πιο βολική και προσιτή σε αυτά που ζητάς απο τις διακοπές σου.
 

traveltralala

Member
Μηνύματα
62
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
H Ικαρία είναι μαγευτική αλλά δύσκολη στις μετακινήσεις χωρίς αμάξι και με κάποιες παραλίες με αρκετό αέρα και κύμα που δεν ενδείκνυται για τα πιτσιρίκια...Οπότε θα έλεγα κι εγώ Σάμο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.691
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom