Ροκάδες δεν υπάρχουν εδώ μέσα;

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.721
Likes
50.749
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Ο Αντώνης Τουρκογιώργης έφυγε σήμερα.
Έχουμε παίξει πολλές φορές μπάσκετ μαζί με τον Τόνι. Πέρα από καλός μουσικος ήταν ωραίος τύπος (και βρωμόχερο), . Τρομερός περφόρμερ για όσους τον πρόλαβαν, μου προκάλεσε θλίψη η κατάστασή του μετά το εγκεφαλικό, να ζήσουμε να τον θυμόμαστε ως άνθρωπο, καλλιτέχνη, μπασκετόφιλο, άνθρωπο με ενέργεια και χαμόγελο.
 
Μηνύματα
7
Likes
3
Το ροκ τραγούδι ήτανε το μικρόβιο μου στα παιδικά μου χρόνια. Ένα διάστημα μου είχαν αρέσει όλα τα ροκ τραγούδια εκείνης της εποχής. Αγαπημένο τραγούδι έχω πολλά άλλα δυστυχώς δεν τα θυμάμαι ακριβώς και δεν μπορώ να επιλέξω καθόλου εύκολα.
 

Spark

Member
Μηνύματα
105
Likes
1.058
Το ροκ τραγούδι ήτανε το μικρόβιο μου στα παιδικά μου χρόνια. Ένα διάστημα μου είχαν αρέσει όλα τα ροκ τραγούδια εκείνης της εποχής. Αγαπημένο τραγούδι έχω πολλά άλλα δυστυχώς δεν τα θυμάμαι ακριβώς και δεν μπορώ να επιλέξω καθόλου εύκολα.
βάλε τραγούδια εδώ να μας θυμίσεις κάτι από το παρελθόν, θέλουμε να ακούσουμε ροκ και απο εσένα, μην το σκέφτεσαι πολύ, αν αρέσει το τραγούδι θα πάρει like.
τώρα μου ήρθε να βάλω εδώ την ροκ βουλευτίνα μας την Τζώρτζια, τι λες γι αυτήν; γουστάρεις;

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.522
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom