Renaki

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Καλησπέρα σε όλους,

Στις 29/08/2010 θα πάω με τον φίλο μου στην Πράγα για 6 ημέρες :clap:. Θα ήθελα να μου προτείνετε εαν έχετε υπόψη σας, ποιοτικά και οικονομικά εστιατόρια που θα μπορούσαμε να φάμε τις ημέρες της παραμονής μας στη Πράγα. Διάβασα για το Kolkovna και το Olympia οτι είναι οικονομικά εστιατόρια και με καλό φαγητο. Καποια άλλα που έχετε να μας προτείνετε;

Άκουσα για ένα κέλτικο εστιατόριο που βρίσκετε απέναντι απο το ρολόι , και μου είπαν οτι κοστίζει το λιγότερο 60 ευρω το άτομο. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Περιμένω με ανυπομονησία απάντησή σας και εννοείτε οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την Πραγα ( αξιοθέατα, μουσεία, εκδρομές) είναι ευπρόσδεκτη και σημαντική για εμάς.

Σας ευχαριστώ!!!! ;)
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
» Restaurace STOLETΝ «
check it!
να σημειωσω οτι ειναι κανενα 10 λεπτο απο το πολυ κεντρο! το βρηκαμε πολυ τυχαια το πρωτο βραδυ που ειχαμε βρεθει στην Πραγα με το αμορε... εχει πολλους ντοπιους και ζεστη ατμοσφαιρα... το φαγητο νοστιμο και οι τιμες πολυ καλες! δεν σου λεω οτι ειναι τπτ τρελο αλλα εμας μας αρεσε παρα πολυ :oops::oops::oops:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Άκουσα για ένα κέλτικο εστιατόριο που βρίσκετε απέναντι απο το ρολόι , και μου είπαν οτι κοστίζει το λιγότερο 60 ευρω το άτομο. Ισχύει κάτι τέτοιο;
μα καλά, θα πας Τσεχία, στην πατρίδα των knedle, του χοιρινού κι των αλλών λιπαρών προιόντων? είναι σα να πας Ιταλία κι αντί να φας πίτσα, πας να φας σουβλάκι

κι 60 ευρώ, όπου στην Τσεχία μπορείς να φας κάτω από 10 ευρω?
 

Renaki

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Σε ευχαριστώ πολύ elenara88. Απο το site του, το STOLETN φαίνετε πολύ ωραίο και σίγουρα θα το δοκιμάσουμε!:p
Όσο για το κέλτικο ThanasisU2 μου είπαν οτι το φαγητό είναι πολύ καλό,παραδοσιακό,δεν ισχύει κάτι τέτοιο;;Έχεις πάει;
Αυτό που είπαν είναι οτι αυτο που αξίζει περισσότερο απ όλα είναι η ατμόσφαιρα που επικρατεί εκεί, η διακόσμηση και φυσικά οι χορευτές που χορεύουν κέλτικους χορούς και σε ταξιδεύουν σε άλλη εποχή.
Η αλήθεια είναι οτι και εμένα μου φαίνετε υπερβολική η τιμή,αλλα αν είναι κάτι που πραγματικά αξίζει μπορεί και να τα δώσουμε.
Σε ευχαριστώ πολύ!!:p

Καλημέρα σε όλους!;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.429
Μέλη
39.250
Νεότερο μέλος
sofiamts

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom