ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ

ASPASIAS

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
επαναληψει μηνυματοσ

καλημερα στην κοινοτητα και καλωσ ηρθα.
μπορειτε να μου προτεινετε μερικουσ προορισμουσ για τον απριλιο αποκλειετε ωκεανια ευρωπη και ασια.

ευχαριστω
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μηπως θα μπορουσες να γινεις πιο αναλυτικη; Ποσες ημερες, ποσα χρηματα; Με γκρουπ η μεμονομενη; Σε ενδιαφεουν πολιτιστικα ταξιδια, ξεκουραση, επαφη με τη φυση; Τι ακριβως;
Και ποια περιοδο τον Απριλιο; Μεσα στο Πασχα; Μην ξεχνας φετος οτι το Πασχα μας συμπιπτει με το καθολικο, οποτε περιμενε να εχει περισσοτερο κοσμο αν ταξιδεψεις την εποχη αυτη.
Σε γενικες γραμμες σχετικα κοντα - και καλη εποχη για αυτη την περιοχη- ειναι η βορεια Αφρικη (Αιγυπτος, Τυνησια, Λυβιη, Μαροκο και Αλγερια φυσικα, αλλα μαλλον η τελευταια αυτη χωρα ειναι σχετικα δυσκολος ως προορισμος και προτεινεται μονο σε εμπειρους ταξιδιωτες).
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες!Γιατί αποκλείεις τόσο ωραίους προορισμούς;
 

eugenia

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλική πολυνησία
θα ήθελα να σε β0ηθήσω, αλλά κ εγώ ψάχνομαι για τέλος απρίλη-πρωτομαγιά πιθανότατα για πράγα, εκτός κ αν βρω οικονομικό πακέτο βιεννη-πραγα-βουδαπέστη.
το πολύ 4-5 ημέρες.
θέλω εθελοντικές πληροφορίες....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
θα ήθελα να σε β0ηθήσω, αλλά κ εγώ ψάχνομαι για τέλος απρίλη-πρωτομαγιά πιθανότατα για πράγα, εκτός κ αν βρω οικονομικό πακέτο βιεννη-πραγα-βουδαπέστη.
το πολύ 4-5 ημέρες.
θέλω εθελοντικές πληροφορίες....
Αναλογα πια πολη προτιμας......θα βρεις πολλες πληροφοριες στο φορουμ....αν θελεις κατι εξτρα εδω ειμαστε να βοηθησουμε....η Βιεννη ειναι καταπληκτικη....αλλα και η Ρωμη.....και η λατρεμενη μου Βενετια....
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
435
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
eugenia καλως ηρθες και απο 'μενα!Βασικα ωραιοι οι προορισμοι σου!!Σιγουρα και η Ρωμη αποτελει εξαιρετικο προορισμο οποτε να το εχεις στο μυαλο σου!Αυτο που δεν καταλαβα ειναι το Πραγα-Βουδαπεστη-Βιεννη θες να γινει μονοκοματο σε 5 μερες?Γιατι οκ κοντα ειναι δεν ειπα αλλα δεν νομιζω να προλαβεις να δεις και κατι..Ισα ισα ταλαιπωρια και μια μικρη γευση απο καθε πολη!θα σου προτεινα λοιπον να αποφασισεις σε ποια απο τις 3(4 μαζι με Ρωμη) θες να καταληξεις και να αφησεις τις αλλες για επομενο ταξιδακι..Εδω μεσα που εμπλεξες πιστεψε με θα το πραγματοποιησεις συντομα και το επομενο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.212
Μέλη
39.273
Νεότερο μέλος
777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom