Οδικώς...

erpetoulis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γεά σας και από μένα!! Είμαι ο Θεοδόσης, 33 ετών και θέλω να πάω στο Λονδίνο... οδικώς! Είμαι λάτρης των ταξιδιών, έχω γυρίσει ένα μεγάλο κομμάτι της Ελλάδας και έχω κάνει ένα ταξίδι με το αυτοκίνητό μου το 2005 στην Ιταλια παρέα με δύο φίλους. Ανκόνα - Μόντενα - Βενετία - Μιλάνο - Κόμο - Μονακό - Κάννες - Πίζα - Φλορεντία - Ρώμη - Ανκόνα. Το ταξίδι αυτό ήταν εμπειρία ζωής και ενώ δεν υπήρξε σπούδαίος προγραμματισμός , υπήρξε οργάνωση που μας απέδειξε ότι εκτός από οικονομικό τελικά, ήταν άνετο και ασφαλές. Από τότε όμως δεν έτυχε να κάνω ταξίδι στο εξωτερικό και προγραμματίζω ένα ταξίδι στο Λονδίνο, πως αλλιώς? ...Οδικώς. Οπότε κάθε γνώμη και συμβουλή θα είναι πολύτιμη. Δεν έχω καταλήξει σίγουρα αλλά με βλέπω μέσω Σκοπίων - Σερβίας... Τα υπόλοιπα στο σωστό topic...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.895
Likes
16.566
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ερπετούλη καλώς όρισες,δεν μας λες πότε θα είναι το ταξίδι και για πόσες μέρες.
 

erpetoulis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλώς σας βρήκα. Στο Λονδίνο έχω να μείνω, οπότε 8 - 10 μέρες θα τις περάσω εκεί (Αγγλία) συν ότι μέρες χρειαστώ για τα πήγαινε έλα. Σύνολο 15-18 μέρες λέω ανάλογα τη διαδρομή και τις στάσεις. Υπολογίζω για Μάρτιο...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γεια σου και από μένα ερπετούλη και καλώς ήρθες...
Πολύ όμορφο το ταξίδι σου στην Ιταλία, θα μου αρεσε να το δω και σε μια ιστορία με περισσότερες λεπτομέρειες.... ;)
 

erpetoulis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ίσως τη γράψω κάποια στιγμή, αν και δε νομίζω ότι θα έχει κάτι ιδιαίτερο καθώς μόνο στη Ρώμη κινηθήκαμε βάσει οδηγού και είδαμε πολλά σχετικά. Πήγαμε χωρίς πρόγραμμα και βλέπαμε ότι τύχαινε εστιάζοντας στην ελευθερία του ταξιδιού και όχι στα αξιοθέατα πλήν των πολύ γνωστών, βλέπε Πίζα, μουσείο Ferrari (αυτοί οι άντρες...) κτλ... Ακόμη και οι φωτογραφίες μας δεν έχουν και πολλά να πουν, αν και 998 στον αριθμο. Ίσως όμως...

Υ.Γ. Τη λάτρεψα την Ιταλία...
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ίσως τη γράψω κάποια στιγμή, αν και δε νομίζω ότι θα έχει κάτι ιδιαίτερο καθώς μόνο στη Ρώμη κινηθήκαμε βάσει οδηγού και είδαμε πολλά σχετικά. Πήγαμε χωρίς πρόγραμμα και βλέπαμε ότι τύχαινε εστιάζοντας στην ελευθερία του ταξιδιού και όχι στα αξιοθέατα πλήν των πολύ γνωστών, βλέπε Πίζα, μουσείο Ferrari (αυτοί οι άντρες...) κτλ... Ακόμη και οι φωτογραφίες μας δεν έχουν και πολλά να πουν, αν και 998 στον αριθμο. Ίσως όμως...

Υ.Γ. Τη λάτρεψα την Ιταλία...
Ενταξει, τη συγγραφη την αφηνω πάνω σου...Οποτε και αν εδω θα ειμαστε...:bleh::bleh:

Υ.Γ. Σ' εμένα το λες..........
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Γεια σου και από μένα ερπετούλη και καλώς ήρθες...
Πολύ όμορφο το ταξίδι σου στην Ιταλία, θα μου αρεσε να το δω και σε μια ιστορία με περισσότερες λεπτομέρειες.... ;)
Μη χάσεις εσύ και δεν πεις κάτι για την Ιταλία ε;;;; :bleh::haha:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
839
Likes
917
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μη χάσεις εσύ και δεν πεις κάτι για την Ιταλία ε;;;; :bleh::haha:
Βρε καλωσόρισε το παιδί πρώτα και μετά.....
Εξάλλου ο ίδιος μας είπε πρώτος για την Ιταλία.................:innocent:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.557
Μηνύματα
901.229
Μέλη
39.293
Νεότερο μέλος
xristnadrag@gmail

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom