Νέο Μέλος!

EliaKappa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας!Ονομάζομαι Έλια και είμαι κάτοικος του Λουτρακίου εδώ και τέσσερα χρόνια!Φέτος αποφασίσαμε με το αγόρι μου να πάμε διακοπές στην Ίο αλλά απογοητευτήκαμε από τις εικόνες με τουρίστες που μεθοκοπούν και εξευτελίζονται!Επομένως,σκεφτήκαμε σαν μία δεύτερη επιλογή να πάμε στην Αμοργό μιας και θέλουμε ένα ήσυχο μέρος για να περάσουμε ήρεμες!

Δεν έχουμε μεταφορικό μέσο και έχουμε επιλέξει να μετακινηθούμε με τα πόδια ή με λεωφορείο!Αν υπάρχει κάποιος/α που θα μπορούσε να μου δώσει κάποιες βασικές πληροφορίες ας μου απαντήσει εγκαίρως!

Σας ευχαριστώ πολύ!! :)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. :D

Υπάρχουν αρκετές πληροφορίες στο forum για την Αμοργό.

Διάβασε τα θέματα της παρακάτω ενότητας:
Νησιά Αιγαίου - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια

Και τις ταξιδιωτικές ιστορίες των μελών:
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...F1%DF%E1-%F3%F4%E7%ED-%E1%EC%EF%F1%E3%FC.html
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%E9%EA%FC-%E7%F1%E5%EC%E9%F3%F4%E9%EA%FC.html

Στην αναζήτηση πληροφοριών στην ενότητα της Ελλάδας και στις Ταξιδιωτικές Ιστορίες, θα βρεις πληροφορίες και για την Ιο, καθώς και για άλλα νησιά που ενδεχομένως να σε ενδιαφέρουν.

Ξεκίνα διαβάζοντας να σχηματίσεις μια πρώτη εικόνα και μετά, για περισσότερες ή πιο ειδικές πληροφορίες, εδώ είμαστε.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.895
Likes
16.560
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς μας όρισες Ελια.
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Καλώς ήρθες Ελια.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.004
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες Ελια και απο εμας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.557
Μηνύματα
901.171
Μέλη
39.289
Νεότερο μέλος
Gåleånô

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom