Βέλγιο Μουείο διαμαντιών στη Μπριζ!

alexanrda

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπέρα...θα ήθελα να μάθω τι γνωρίζεται για το μουσείο διαμαντιών στη Μπριζ! Μπήκα στο site του μουσείου αλλά δεν βρήκα πόσο κοστίζει η είσοδος. Επίσης μπορώ να πάω μόνη μου? Γιατί κάτι έβλεπα μόνο για γκρουπ ή σχολεία. Όποιος γνωρίζει κάτι θα ήθελα να με βοθήσει!!
 

alexanrda

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλησπέρα...θα ήθελα να μάθω τι γνωρίζεται για το μουσείο διαμαντιών στη Μπριζ! Μπήκα στο site του μουσείου αλλά δεν βρήκα πόσο κοστίζει η είσοδος. Επίσης μπορώ να πάω μόνη μου? Γιατί κάτι έβλεπα μόνο για γκρουπ ή σχολεία. Όποιος γνωρίζει κάτι θα ήθελα να με βοθήσει!!
Επίσης δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο να γράφουν άλλα μέλοι!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.038
Εδω μπορεις να δεις καποιες γνωμες...Παντως δεν φαινονται και ενθουσιασμενοι οσοι πηγαν.Η εισοδος εχει 10 ευρω και εξτρα αν παρακολουθησεις πως κοβουν τις πετρες.Ολοι μπορουν να πανε,εσυ μαλλον κοιταξες το σαι του μουσειου που εχει ξεχωριστα πληροφοριες για σχολεια,και γκρουπ.
http://www.tripadvisor.com.gr/Attra...um-Bruges_West_Flanders_Province.html#REVIEWS
 

alexanrda

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Περίεργο πάντως που δεν τους άρεσαν διότι είναι ένα απ'τα 5 μουσεία του κόσμου και θεωρώ πως είναι εμπειρία να πας! Σε ευχαριστώ πολύ πάντως!!!
 

alexanrda

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Μουσεια διαμαντιου εννοεις?ποια ειναι τα αλλα?
Ναι διαμαντιού εννοώ. Δεν ξέρω ποια είναι τα άλλα απλά διάβαζα για αυτό το μουσείο σε διάφορα άρθρα και έλεγαν πως είναι ένα απ'τα 5 που υπάρχουν και το πιο καινούριο..τι να σου πω τώρα?!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.113
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κι εγώ αδιάφορο το βρήκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.011
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom