Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο για αρχάριους!!!!!!

Μηνύματα
33
Likes
25
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλησπέρα στην παρέα!! Μέσα Απριλίου πάμε Λονδίνο και θέλω να κλείσω εισιτήρια για θέατρο και συγκεκριμένα στο φάντασμα της όπερας. Το ένα σαιτ που έχω βρει είναι αυτό που λέει πως είναι το επίσημο Cheap Theatre Tickets London | Official London Theatre και το δεύτερο αυτό, το σαιτ της παράστασης που σε κατευθύνει στο lw theatres ticketing. The Phantom of the Opera • London • Official Website & Tickets --> https://ticketing.lwtheatres.co.uk/event/121 .Οι θέσεις δε που δείχνουν ως ελεύθερες για τη μέρα που θέλω να κλείσω είναι διαφορετικές. Γνωρίζετε από ποιο σαιτ πρέπει να τα κλείσω? Ευχαριστώ πολύ!!
 

silentscream

Member
Μηνύματα
20
Likes
15
Καλησπέρα στην παρέα!! Μέσα Απριλίου πάμε Λονδίνο και θέλω να κλείσω εισιτήρια για θέατρο και συγκεκριμένα στο φάντασμα της όπερας. Το ένα σαιτ που έχω βρει είναι αυτό που λέει πως είναι το επίσημο Cheap Theatre Tickets London | Official London Theatre και το δεύτερο αυτό, το σαιτ της παράστασης που σε κατευθύνει στο lw theatres ticketing. The Phantom of the Opera • London • Official Website & Tickets --> https://ticketing.lwtheatres.co.uk/event/121 .Οι θέσεις δε που δείχνουν ως ελεύθερες για τη μέρα που θέλω να κλείσω είναι διαφορετικές. Γνωρίζετε από ποιο σαιτ πρέπει να τα κλείσω? Ευχαριστώ πολύ!!
Γεια σου, δεν νομίζω οτι κανένα απο αυτά είναι fraud, απλά μάλλον διαχειρίζονται το καθένα τις δικές του θέσεις. Εγώ οταν πήγα εκλεισα απο την σελίδα του θεάτρου που είναι το δεύτερο λινκ.
Καλή διασκέδαση, είναι ωραίο έργο.
 
Μηνύματα
33
Likes
25
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Γεια σου, δεν νομίζω οτι κανένα απο αυτά είναι fraud, απλά μάλλον διαχειρίζονται το καθένα τις δικές του θέσεις. Εγώ οταν πήγα εκλεισα απο την σελίδα του θεάτρου που είναι το δεύτερο λινκ.
Καλή διασκέδαση, είναι ωραίο έργο.
Ευχαριστώ πολύ!!
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
556
Likes
449
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το εισιτήριο για το Sky garden βγαίνει μόνο αυθημερόν;Πήγα να κλείσω για την επόμενη εβδομάδα και δεν μου ανοίγει το κουτάκι που επιλέγεις ημέρα και ώρα,αλλά βγάζει το εξής μήνυμα:"There are no visits currently available. Please check again at a later date" χωρίς να έχω επιλέξει ημέρα.Τι κάνω λάθος οέο;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.191
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το εισιτήριο για το Sky garden βγαίνει μόνο αυθημερόν;Πήγα να κλείσω για την επόμενη εβδομάδα και δεν μου ανοίγει το κουτάκι που επιλέγεις ημέρα και ώρα,αλλά βγάζει το εξής μήνυμα:"There are no visits currently available. Please check again at a later date" χωρίς να έχω επιλέξει ημέρα.Τι κάνω λάθος οέο;
Απ' όσο θυμάμαι κάθε Δευτέρα στις 10 π.μ. (WET) ανοίγουν τα εισιτήρια για την επόμενη της μεθεπόμενης εβδομάδα. Δηλαδή αύριο θα ανοίξουν για την εβδομάδα που ξεκινά τη Δευτέρα 29 Απριλίου. Αν θες για αργότερα (από 6 Μαΐου και μετά) θα περιμένεις την αντίστοιχη Δευτέρα. Αν θες για νωρίτερα έχουν εξαντληθεί και πρέπει να μπαίνεις συνεχώς μήπως και κάποιος ακυρώσει και βρεις διαθεσιμότητα.
 
Last edited by a moderator:

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
556
Likes
449
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Απ' όσο θυμάμαι κάθε Δευτέρα στις 10 π.μ. (WET) ανοίγουν τα εισιτήρια για την επόμενη της μεθεπόμενης εβδομάδα. Δηλαδή αύριο θα ανοίξουν για την εβδομάδα που ξεκινά τη Δευτέρα 29 Απριλίου. Αν θες για αργότερα (από 6 Μαΐου και μετά) θα περιμένεις την αντίστοιχη Δευτέρα. Αν θες για νωρίτερα έχουν εξαντληθεί και πρέπει να μπαίνεις συνεχώς μήπως και κάποιος ακυρώσει και βρεις διαθεσιμότητα.
Α μάλιστα την πάτησα για την ερχόμενη εβδομάδα ήθελα.Αν κάνω κράτηση για το μπαρ πάλι το ίδιο ισχύει;
 

magda pap.

Member
Μηνύματα
187
Likes
635
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Καλησπέρα σε όλα τα αγαπημένα ταξιδιωτικά παιδιά του travel stories🤩
Μετά από πολύ καιρό θα χρειαστώ την βοήθεια σας για μια ακόμη φορά!!!
Την Κυριακή βγήκα για ένα καφέ!!!Ολα καλά μέχρι εδώ😂Πως κατέληξα να με πείσουν και να έχουμε ήδη κλεισμένα εισιτήρια για Λονδίνο τέλη Νοεμβρίου δεν κατάλαβα🤣Ας όψεται ότι είμαι λάτρης των Χριστουγέννων και όπως λένε το Λονδίνο είναι must τα Χριστούγεννα!!!
Και τώρα δεν ξέρω τι μου γίνεται😜Έχω πελαγώσει αλήθεια!!!Εντάξει τα αεροπορικά βγήκαν με την αγαπημένη μου Ryanair για μια ακόμη φορά…αλλά που πάμε και κυρίως που μένουμε;;;;
Το Λονδίνο ήταν πάντα ένας προορισμός που τον απέφευγα γιατί δεν μου πολύ αρέσουν οι μεγάλες πόλεις και έλεγα συνέχεια άστο και άστο!Και τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου γιατί εγώ πρέπει να κάνω το πλάνο όλου του ταξιδιού🤪
Μπήκα να κλείσω ξενοδοχείο και έχω πάθει σοκ!!! τι τιμές είναι αυτές ρε παιδιά;;;Πολύ ακριβά για φτωχές παροχές!!!
Όποτε κάθε συμβουλή σε διαμονή θα την δεχτώ πολύ ευχαρίστως!
Δεν θελουμε πολύ εκτός κέντρου για να μην παίρνουμε συνέχεια συγκοινωνία (διαμονή 4 βραδιά-3 άτομα και θα θέλαμε και πρωινό).
Επίσης ότι έχετε να προτείνετε σε φαγητό και αξιοθέατα θα χαρώ να τα διαβάσω επίσης!!!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων🥰
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.201
Likes
2.038
Καλησπέρα σε όλα τα αγαπημένα ταξιδιωτικά παιδιά του travel stories🤩
Μετά από πολύ καιρό θα χρειαστώ την βοήθεια σας για μια ακόμη φορά!!!
Την Κυριακή βγήκα για ένα καφέ!!!Ολα καλά μέχρι εδώ😂Πως κατέληξα να με πείσουν και να έχουμε ήδη κλεισμένα εισιτήρια για Λονδίνο τέλη Νοεμβρίου δεν κατάλαβα🤣Ας όψεται ότι είμαι λάτρης των Χριστουγέννων και όπως λένε το Λονδίνο είναι must τα Χριστούγεννα!!!
Και τώρα δεν ξέρω τι μου γίνεται😜Έχω πελαγώσει αλήθεια!!!Εντάξει τα αεροπορικά βγήκαν με την αγαπημένη μου Ryanair για μια ακόμη φορά…αλλά που πάμε και κυρίως που μένουμε;;;;
Το Λονδίνο ήταν πάντα ένας προορισμός που τον απέφευγα γιατί δεν μου πολύ αρέσουν οι μεγάλες πόλεις και έλεγα συνέχεια άστο και άστο!Και τώρα τρεχάτε ποδαράκια μου γιατί εγώ πρέπει να κάνω το πλάνο όλου του ταξιδιού🤪
Μπήκα να κλείσω ξενοδοχείο και έχω πάθει σοκ!!! τι τιμές είναι αυτές ρε παιδιά;;;Πολύ ακριβά για φτωχές παροχές!!!
Όποτε κάθε συμβουλή σε διαμονή θα την δεχτώ πολύ ευχαρίστως!
Δεν θελουμε πολύ εκτός κέντρου για να μην παίρνουμε συνέχεια συγκοινωνία (διαμονή 4 βραδιά-3 άτομα και θα θέλαμε και πρωινό).
Επίσης ότι έχετε να προτείνετε σε φαγητό και αξιοθέατα θα χαρώ να τα διαβάσω επίσης!!!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων🥰
Διαμονη θα δωσετε νεφρο οσο πιο νωρις το κλεισετε(και αυριο που λεει ο λογος)τοσο το καλυτερο...πριν 1 μηνα κ ηταν ηδη ακριβα τα 3κλινα...ποσο μαλλον τωρα...αν ειστε σιγουρες οτι δε θα παιξει καμια αλλαγη πτησης απο αεροπορικη θα προτεινα να κλεισετε κ non refundable,για να σωσετε μερικα ευρω...τωρα απο αλυσιδες ξενοδοχειων εγω εμπιστευομαι μονο travelodge και premier inn(στο hub shoreditch εμεινα προσφατα) αλλα το τελευταιο δεν δινει 3κλινα οποτε αναγκαστικα πας για travelodge...εχε υποψην οτι ξενοδοχειο διαλεξεις να ειναι μεχρι ζωνη 2 του μετρο για να εχετε το daily cap μεχρι τις 9λιρες...γενικα συγκοινωνια θα παιρνετε συνεχεια(για αξιοθεατα κλπ) οποτε κ μακρια απο το κεντρο να μεινετε μικρο το κακο..τωρα αξιοθεατα ειναι αναλογα του γουστου σας το τι θα προτιμησετε και παλι αν πατε στα πολυ γνωστα πχ madame tussauds καλο θα ηταν να κλεισετε εκ των προτερων τα εισιτηρια σας...επισης να ξερετε η winter wondeland ειναι με πληρωμη(τωρα τ ανακαλυψα κ εγω!),εχει μερικες ωρες μονο μεσημερι διαθεσιμες με τσαμπα εισοδο οποτε κοιταξτε το απο τωρα μηπως κλεισετε καποιο εισιτηριο!γενικα χαλαρα μη πολυφορτωσετε προγραμμα χιλιες φορες να το πατε χαλαρα και αν το δειτε στολισμενο το Λονδινο κ λιγα αξιοθεατα παρα να τρεχετε να προλαβετε μουσεια και να χασετε την χριστουγεννιατικη ατμοσφαιρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.572
Μηνύματα
901.881
Μέλη
39.312
Νεότερο μέλος
vang_elis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom