Λέω να πάω στην Πράγα...

leonis25

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Λέω να πάω στην Πράγα με την γυναίκα μου. Λέω να κάνω κανένα ταξίδι τώρα που δεν έχω ακόμα παιδιά. Πήγαμε Τενερίφη τον Μάιο αλλά δεν της άρεσε πολύ(ούτε και εμένα να πω την αλήθεια), και αποφάσισα οτι ταξίδι εκτός Ελλάδος σε νησί μόνο στη Χαβάη. Η ερώτηση μου είναι να πάω με group ή μόνοι μας;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
@leonis25 Πραγα θα πας ή Χαβαη; Μπερδευτηκα.

@north66 Τι ειπες σου πως σου ελειψε;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εκτος απο τη Χαβαη υπαρχουν και αλλα νησια στο εξωτερικο ουυυυυυυυυ...να σου φυγουν τα ματια.
Τι Καραιβικες ..τι Σευχελλες..τι Μαυρικιοι..τι Σρι Λανκες ..τι Μαλδιβες και η λιστα συνεχιζεται....
Τωρα αναφορικα με την Πραγα ..αφου τολμησες να πας εκει:bleh::haha: ( μην ψαρωσεις ειναι καποιο δικο μας ιντερφορουμικο αστειο) μπορεις να διαβασεις τις πολλες ιστοριες που εχουν γραφει για εκει.Ειναι τοσες οι πληροφοριες που πιστευω οτι μπορειτε να κινηθειτε κ μονοι σας ..ειναι μια ευκολη πολη.
Αν παρολαυτα επιμενεις για πρακτορειο η Πραγα ειναι απο τους οικονομικους προορισμους συγκριτικα με αλλες ευρωπαικες πολεις ..οποτε θα βρεις αρκετες προσφορες.
Βλεπεις οτι η λεξη Πραγα ειναι μπλε ..πατα πανω και σου εμφανιζει ιστοριες .
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μια χαρά επιλογή είναι και σχετικά οικονομική.
Αν έχεις χρόνο για ψαξιμο, δεν το συζητώ, κλείσε μόνος σου.
Δεν υπάρχει λόγος για γκρουπ.
Το επισκέψιμο μέρος της πολης είναι πολύ μικρό, ο προσανατολισμός είναι εύκολος, το συγκοινωνιακό δίκτυο καλό και τα μέρη που θα επισκεφθείς συγκεκριμένα και ευκολα προσαβασιμα.
Για ποιον λόγο να φορτωθείς αλλους 50-60 σε ένα πουλμαν.
Πληροφορίες στο φόρουμ υπάρχουν αμέτρητες. Στο κουμπί αναζήτηση (πάβω μπάρα δεξιά) γράψε Πράγα και θα το διαπιστώσεις.
 

leonis25

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Τα έχω διαβάσει σχεδόν όλα όσα έχουν γραφτεί σχετικά με την Πράγα. Και εγώ της άποψης να πάω χωρίς group είμαι. Την έχω ψάξει αρκετά και θα ήθελα να μου πείτε κανένα ξενοδοχείο που έχει πάει κάποιος και τον ικανοποίησε,μέχρι 100 ευρω περίπου. Για αρχές Νοεμβρίου λέω να πάω. Α, και τοποθεσίες του ξενοδοχείου αν ξέρετε, θα με βοηθούσατε πολύ...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τα έχω διαβάσει σχεδόν όλα όσα έχουν γραφτεί σχετικά με την Πράγα. Και εγώ της άποψης να πάω χωρίς group είμαι. Την έχω ψάξει αρκετά και θα ήθελα να μου πείτε κανένα ξενοδοχείο που έχει πάει κάποιος και τον ικανοποίησε,μέχρι 100 ευρω περίπου. Για αρχές Νοεμβρίου λέω να πάω. Α, και τοποθεσίες του ξενοδοχείου αν ξέρετε, θα με βοηθούσατε πολύ...
Δες εδώ υπάρχουν πολλές προτάσεις
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...EF%F7%E5%E9%EF-%F3%F4%E7-%F0%F1%E1%E3%E1.html
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...F7%E5%DF%EF%F5-%F3%F4%E7-%F0%F1%DC%E3%E1.html
http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...%E1%E3%E1-%EE%E5%ED%EF%E4%EF%F7%E5%E9%E1.html

Για μενα η καλυτερη επιλογη σε τοποθεσια είναι μέσα στην παλιά πόλη
Πας παντού με τα ποδια και απολαμβάνεις την Πράγα καλύτερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.369
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom