Καλοκαίρι στην Ιταλία με Air One από 50Ε..

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
από Κρήτη, Ρόδο, Μύκονο για Μιλάνο Μαλπένσα κ από Αθηνα για Πίζα-Βενετία. ολα από 50Ε (+φόρους=69)
κλείστε από 27/3 ως 1/4 και για ταξίδι όλο το καλοκαίρι ως 30/9. τους χοτ μήνες είναι πολύ λίγες θέσεις, αλλά από σεπτ άφθονες..
υπόψη οι εγγεγραμένοι στο newsletter λαμβάνουν κωδικό bonus -15% σε όλες τις τιμές.
Air One - Home
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Σορρυ μια ερώτηση..
Στην τιμή δεν συμπεριλαμβάνεται πρώτη αποσκευή; κατάλαβα καλά;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Στην τιμή δεν συμπεριλαμβάνεται πρώτη αποσκευή. κατάλαβα καλά;
πολύ καλά. low cost είναι η εταιρεία. εννοείται για την ταρίφα Go. στην οποία κοστίζει 12Ε ανά διαδρομή. άλλες ταρίφες περιλαμβάνουν και αποσκευή δωρεάν. το ίδιο συμβαίνει κ με τα μίλια του mille miglia.
 

eua9

Member
Μηνύματα
85
Likes
12
Με τέτοιο εισιτήριο για να πάρεις βαλίτσα πληρώνεις στο Check in το αντίτιμο;
σορρυ για την ερώτηση αλλά δεν μου έχει ξανά τύχει..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Με τέτοιο εισιτήριο για να πάρεις βαλίτσα πληρώνεις στο Check in το αντίτιμο;
σορρυ για την ερώτηση αλλά δεν μου έχει ξανά τύχει..
όχι την κλείνεις ον λαιν. στη διαδικασία κράτησης θα σε ρωτήσει. στην ταρίφα GO υπολόγισε άλλα 24Ε συνολο για 20 κιλα΄αποσκευή. η χειραποσκευή (8 κιλά) δωρεάν.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ναι είδες? ακούς εκεί να πληρώσεις 55Ε για Βενετία ιούνιο μήνα χωρίς αποσκευή και γεύμα! αίσχος!
για σοβαρευτείτε λίγο...:mad:
Θύμησε μου πάλι με ποια εταιρεία πας στη Ρώμη τον Ιούνη ....:bleh:
Κάτι αστερακια βλέπω στον ουρανό ...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ναι είδες? ακούς εκεί να πληρώσεις 55Ε για Βενετία ιούνιο μήνα χωρίς αποσκευή και γεύμα! αίσχος!
για σοβαρευτείτε λίγο...:mad:
Μα όπως είπες και μόνος σου είναι ελάχιστες οι καλοκαιρινές φτηνές θέσεις ενώ το Σεπτέμβρη με γρήγορο ψάξιμο που έκανα βρήκα φθηνότερα ναύλα με Alitalia και τη βαλιτσούλα μου included.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θύμησε μου πάλι με ποια εταιρεία πας στη Ρώμη τον Ιούνη ....:bleh:
Κάτι αστερακια βλέπω στον ουρανό ...
αν και θα έπρεπε να σε αναφέρω ως τόπικ..
εγώ σεβομαι τους φίλους μου. και την παρέα. δεν επιλέγω εγώ εταιρεία.
ακόμα και με ραιαν μπορεί να πήγαινα με 10Ε, μην τρελλαθούμε. δεν θα είχα απαιτήσεις όμως μετά. εχουν χιλιοειπωθεί αυτά.
με την ευκαιρία επαναλαμβάνω η Air One είναι ουσιαστικά low cost. τα περισσότερα αεροσκάφη ειναι ανακαινισμένα και πιο άνετα από άλλων low cost αλλά μην έχουμε και υπερβολικές απαιτήσεις με ενα 50ρικο που δινουμε καλοκαιριάτικα. πάντως αποδεδειγμένα η μεταχείριση του πελάτη και η εξυπηρέτηση της εταιρείας είναι σε υψηλά επίπεδα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μα όπως είπες και μόνος σου είναι ελάχιστες οι καλοκαιρινές φτηνές θέσεις ενώ το Σεπτέμβρη με γρήγορο ψάξιμο που έκανα βρήκα φθηνότερα ναύλα με Alitalia και τη βαλιτσούλα μου included.
δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο να συζητάμε επ' αυτού. ανέφερα την προσφορά, τρεχει ήδη από χτες, δεν πρόλαβα να τη γραψω χτες. εχει και ιούλιο είδα.
ενδεικτικά πάντως 2 ΣΚ που με ενδιαφερει σεπτ έχει: 69 (-15%)= 59+ βαλίτσα 24Ε= 83Ε. το χαμηλότερο της Alitalia ξεκινά στα 146Ε. η διαφορά είναι μεγάλη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.982
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom