Καλησπερα και απο μενα!

zoaras

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες
Ονομαζομαι Γιαννης 25 ετων απο Αθηνα. Λατρευω και εγω οπως ολοι αλλωστε εδω μεσα τα ταξιδια! Δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοιου ειδους ιστιοσελιδα και χαιρομαι πολυ που την ανακαλυψα! ειναι τρομερα χρησιμη ηδη εχω ξεκινησει να μαζευω τις πληροφοριες που χρειαζομαι για το επομενο ταξιδι μου! Φιλια σε ολους!:D
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
Ονομαζομαι Γιαννης 25 ετων απο Αθηνα. Λατρευω και εγω οπως ολοι αλλωστε εδω μεσα τα ταξιδια! Δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοιου ειδους ιστιοσελιδα και χαιρομαι πολυ που την ανακαλυψα! ειναι τρομερα χρησιμη ηδη εχω ξεκινησει να μαζευω τις πληροφοριες που χρειαζομαι για το επομενο ταξιδι μου! Φιλια σε ολους!:D
καλως ορισες γιαννη.και εγω νεος στο forum αλλα δεν εχει σημασια.ταξιδι ονειρο μαλδιβες βλεπω...ειχα παει πριν ενα χρονο εκει.αν και πηγα για χαρη της γυναικα μου ηταν οντως ενα ονειρο.σου ευχομαι να πας!καλα ταξιδια λοιπον:clap:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: zoaras!

Καλά ταξίδια να έχεις...:)
 

zoaras

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες
καλως ορισες γιαννη.και εγω νεος στο forum αλλα δεν εχει σημασια.ταξιδι ονειρο μαλδιβες βλεπω...ειχα παει πριν ενα χρονο εκει.αν και πηγα για χαρη της γυναικα μου ηταν οντως ενα ονειρο.σου ευχομαι να πας!καλα ταξιδια λοιπον:clap:

ευχαριστω πολυ! καλως σας βρηκα ολους!

αυτα να μου λες για τις Μαλδιβες να με ενθουσιαζεις περισσοτερο!! ελπιζω να καταφερω να παω και εγω καποια στιγμη!

καλα ταξιδια σε ολους!!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.270
Likes
6.452
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλώς ήρθες Γιάννη. Για το Βερολίνο που ετοιμάζεσαι θα βρεις πολύ πράμα εδώ μέσα. Πέσε με τα μούτρα στο διάβασμα! :D
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2: Γιαννη και καλη περιηγηση στο φορουμ!
 

zoaras

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες
Καλώς ήρθες Γιάννη. Για το Βερολίνο που ετοιμάζεσαι θα βρεις πολύ πράμα εδώ μέσα. Πέσε με τα μούτρα στο διάβασμα! :D
Oντως ετσι ειναι απο το λιγο που εχω ψαξει εχω βρει πληροφοριες που με εχουν βοηθησει πολυ! ευχαριστω ολους!
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Καλώς όρισες Γιάννη και καλό ταξίδι στο Βερολίνο. Οσο για Μαλδίβες θα έχω φρέσκα νέα με την επιστροφή μου από κει την 30/8.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.356
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom