ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!!!!!!!!!

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σε ολους.Ειμαι νεο μελος του φορουμ και με ορεξη για..χαιρετουρες.Με λενε Κλεοπατρα μενω στην Αθηνα και λατρευω τα ταξιδια ..αν και δεν εχω κανει και παρα πολλα.
Τελευταιο ταξιδι -ονειρο για μενα ηταν πριν απο 3 εβδομαδες η Αμερικη και συγκεκριμενα Ν.Υορκη και Φιλαδελφεια.Το προγραμματιζα 1 χρονο πριν και δεν με σταματησε ουτε η γριππη των χοιρων.Περασα υπεροχα και ονειρευομαι κι αλλα ,πολλα ταξιδια στπ μελλον.
Ευχομαι σε ολους καλο καλοκαιρι,με υγεια ,να περασετε ομορφα και να ξεκουραστειτε.
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ωωω...αν εισαι αυτη στη φωτο, εχουμε VIP αφιξεις! :bleh:

χεχεχε! καλωσήρθες! :D
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες στην παρέα!σιγά-σιγά να μας παραθέσεις και εντυπώσεις απο Ν.Υόρκη!
σου εύχομαι καλό καλοκαίρι και σε άλλα ταξίδια με υγεία!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.011
Μπορεί, όπως λες, να μην έχεις κάνει πολλά ταξίδια αλλά τη χτύπησες τη Ν.Υ. σου...
Καλωσόρισες KLEOPATRA!!! :)
Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις πολλά ακόμα ωραία ταξίδια!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μπορεί, όπως λες, να μην έχεις κάνει πολλά ταξίδια αλλά τη χτύπησες τη Ν.Υ. σου...
Καλωσόρισες KLEOPATRA!!! :)
Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις πολλά ακόμα ωραία ταξίδια!
Καλημερα παιδια και ευχαριστω για τις ευχες σας .Ακομα δεν πιστευω οτι καταφερα να φτασω Νεα Υορκη .Ηταν ενα ονειρο ζωης !Αλλο μεγαααααλο ονειρο ειναι η Αυστραλια αλλα αυτο ειναι κομματακι δυσκολο και δαπανηρο.Προς το παρον ψαχνω για Μαλδιβες ,οπου ισως να παω του χρονου το καλοκαιρι.
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
196
Likes
558
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη - Κολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες και απο μενα Κλεοπατρα !!! Και εμενα ταξιδι ονειρο ειναι η Νεα Υορκη, συγχαρητηρια που τα κατεφερες, πολλες φορες ταξιδευω με τη σκεψη μου, αλλα στα πολυ μακρινα μου σχεδια το βλεπω να πραγματοποιειται.....

Καλο καλοκαιρι να εχουμε !!!!!:cool:
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
770
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Καλως ηρθες και απο μενα Κλεοπατρα !!! Και εμενα ταξιδι ονειρο ειναι η Νεα Υορκη, συγχαρητηρια που τα κατεφερες, πολλες φορες ταξιδευω με τη σκεψη μου, αλλα στα πολυ μακρινα μου σχεδια το βλεπω να πραγματοποιειται.....

Καλο καλοκαιρι να εχουμε !!!!!:cool:
...ακριβώς, ακριβώς, ακριβώς, τα παραπάνω θα σου έγραφα κι εγώ!!!!
να είσαι καλά!!!!!!!!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
6.004
Likes
9.683
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Κλεοπατρα , αφου πραγματοποιησες το πρωτο σου ταξιδι ονειρο τιποτα δε σε σταματαει! Βλεπω να ερχεται και η Αυστραλια και τα ακομα πιο μακρινα- βλεπε Μπορα μπορα :lol:
:welcome2:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Να πας και καποια στιγμη στην Αιγυπτο....για να εισαι "ονομα και πραμα"
:welcome2:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.011
Καλημερα παιδια και ευχαριστω για τις ευχες σας .Ακομα δεν πιστευω οτι καταφερα να φτασω Νεα Υορκη .Ηταν ενα ονειρο ζωης !Αλλο μεγαααααλο ονειρο ειναι η Αυστραλια αλλα αυτο ειναι κομματακι δυσκολο και δαπανηρο.Προς το παρον ψαχνω για Μαλδιβες ,οπου ισως να παω του χρονου το καλοκαιρι.
Στο εύχομαι!!!
Το καλό είναι πώς με τις προσφορές που βγαίνουν κατά καιρούς και η Αυστραλία και οι Μαλδίβες μπορούν πια εύκολα να γίνουν πραγματικότητα! Με την Καραϊβική (προσωπικός καημός) τι γίνεται??? :roll::lol:
 

criskal

Member
Μηνύματα
42
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μοζαμβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Λιγα ταξιδια αλλα καλα βλεπω.Σου ευχομαι πολλα πανεμορφα ταξιδια και ενα στην Αιγυπτο για να γνωρισεις την συνονοματη σου.Να περνας καλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.008
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom