Θα προλάβω;;;

Alinaa

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Στις 31.07 πετάω το πρωί στις 9.05 με Aegean από Μυτιλήνη για Αθήνα και μετά στις 11.40 αναχωρεί η πτήση για Βερολίνο με την Easyjet. Προλαβαίνω τη δεύτερη πτήση ή να μην το ρισκάρω και να πάω στην Αθήνα από το προηγούμενο βράδυ;:roll:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.601
Likes
29.763
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αποσκευές θα έχεις να παραδώσεις? Αν όχι, σαφώς και προλαβαίνεις (φυσικά με ηλεκτρονικό check-in στην Easyjet).
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Τι ώρα προσγειώνεσαι κανονικά στην Αθήνα??
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Κοίτα χωρίς να σε πάρω και στο λαιμό μου πιστεύω θα προλάβεις.. ακόμη και αν πάρεις τη βαλίτσα.. μέχρι τις 10.30.. θα τα καταφέρεις άνετα.. Κλάψου και λίγο στην aegean στη Μυτιλήνη μήπως σου βάλουν κανά priority στη βαλίτσα.. και μετά τρέξιμο στο Ελ.Βενιζέλος..
Εγώ έχω φτάσει από Ρόδο με καθυστέρηση.. 20 λεπτά πριν την πτήση.. και τα κατάφερα.. με πολύ τρέξιμο και βαθιές ανάσες!!
 

Alinaa

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Κοίτα χωρίς να σε πάρω και στο λαιμό μου πιστεύω θα προλάβεις.. ακόμη και αν πάρεις τη βαλίτσα.. μέχρι τις 10.30.. θα τα καταφέρεις άνετα.. Κλάψου και λίγο στην aegean στη Μυτιλήνη μήπως σου βάλουν κανά priority στη βαλίτσα.. και μετά τρέξιμο στο Ελ.Βενιζέλος..
Εγώ έχω φτάσει από Ρόδο με καθυστέρηση.. 20 λεπτά πριν την πτήση.. και τα κατάφερα.. με πολύ τρέξιμο και βαθιές ανάσες!!
Χαχαχα, ευχαριστώ. Ευτυχώς αργεί ακόμα το ταξίδι και ελπίζω μήπως και ξαναλλάξει η Aegean την ώρα της πτήσης γιατί αρχικά ήταν 6:50 και την πήγαν 9:05:mad:
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.761
Προλαβαίνεις, αν δεν υπάρχει καθυστέρηση, άνετα...το check in της easyjet κλείνει 40 λεπτά πριν την απογείωση..Άρα 11:00.Αν δεν αργήσεις καθόλου, που λογικά από Μυτιλήνη δε θα αργήσεις , όπως συμβαίνει συνήθως από Αθήνα, θα προλάβεις εύκολα. Έχεις περίπου 1 ώρα να μαζέψεις βαλίτσα και να ανέβεις τις σκάλες..Καλό ταξίδι και μακάρι όλα να πάνε καλά...!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.999
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom